Justice League

kryptonite

Yeni Üye
29 Kas 2014
2
1
Merhabalar, foruma yeni kaydoldum ve aradığım bir sürü çizgi romanı ve diğer bilgileri buldum çok yararlı bir site gerçekten ama ne kadar baktıysam bir türlü justice league yi bulamadım zamanında türkçeçizgiroman diye bir site çeviriyordu fakat o zaman fazla merak duymadığım için arşivime eklememiştim şimdi ise telif hakkından dolayı kaldırılmış almayı düşünüyordum fakat öğrenciyim ve paramı istediğim gibi kullanma lüksüm yok elinde justice league serisi olan biri link atabilirmi ? şimdiden saolun iyi forumlar :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Sevgili krtptonite,
Öncelikle forumumuza hoş geldin.
Eğer inceleyecek olursan bazı yayınların telif hakları ülkemizde çeşitli yayın evlerince alınmış ve bu kitaplar basılarak raflarda yerlerini almıştır.
Biz de forum olarak yayın evlerine destek olmak amacıyla basılan kitapların linklerini kaldırıyoruz.
Justice League serisinin telif hakkı YKY yayınlarında ve yayın evi ilk kitabını bu ay çıkarttı.
Bundan dolayı uzunca bir süre bahsi geçen yayının Türkçe linklerini forumumuzda bulamayacaksınız.
Lakin Çizgi Diyarı bir okyanus gibidir.
Eminim ilginizi çekecek yüzlerce farklı çizgi romana buradan ulaşabilirsiniz.

Selamlar.

kryptonite

Yeni Üye
29 Kas 2014
2
1
öncelikle bu kadar hızlı bir cevap alacağımı düşünmüyordum ne kadar ilgili ve iyi bir forum olduğunuzu anlamaya başlıyorum
ilginiz için saolun bakmaya devam edeceğim