Büyülü Rüzgar

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Büyulü Rüzgarın en son 109. sayısı paylaşıldı. Yanlış hatırlamıyorsam eylül 2011 tarihli olması gerekiyor. Zaman aşımı nedeniyle 114. sayıdan öncekilerin paylaşıma açılabileceği kanısındayım. Elinde olan var ise hayranı olduğum Büyülü Rüzgarın 110,11,112,113. sayılarının elinde olan arkadaşlarca paylaşılmasını Çizgi Roman isteği istek hattı konusuna sığınarak istiyorum.
Çoğunluğunu Mehmet Al paylaşmıştı bizimle. Eskiden ayı hiç sektirmezdi. Anlıyorum o da çok yoruldu.
Şöyle de yapabiliriz elinde olup da tarayamayacak ya da taramak istemeyen arkadaş var ise ben kaynağını da belirterek tarayıp paylaşabilirim.

Saygılarımla.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Büyulü Rüzgarın en son 109. sayısı paylaşıldı. Yanlış hatırlamıyorsam eylül 2011 tarihli olması gerekiyor. Zaman aşımı nedeniyle 114. sayıdan öncekilerin paylaşıma açılabileceği kanısındayım. Elinde olan var ise hayranı olduğum Büyülü Rüzgarın 110,11,112,113. sayılarının elinde olan arkadaşlarca paylaşılmasını Çizgi Roman isteği istek hattı konusuna sığınarak istiyorum.
Çoğunluğunu Mehmet Alİ paylaşmıştı bizimle. Eskiden ayı hiç sektirmezdi. Anlıyorum o da çok yoruldu.
Şöyle de yapabiliriz elinde olup da tarayamayacak ya da taramak istemeyen arkadaş var ise ben kaynağını da belirterek tarayıp paylaşabilirim.

Saygılarımla.

Yorulmak değil sevgili dostum.Paylaşmama nedenim dibe vurmak ve elimdeki sayıları maalesef satmak zorunda kalmak.Ama insan üzülmeden de edemiyor bu serinin sahipsiz kalmasına.

SECRET1962

Onursal Üye
27 Eyl 2009
411
2,731
akhisar
Bir süredir tarayıcımda sorun olduğu için el atamadım. Ancak 110 ve 111 tarama proğramım içinde. İki yıl uygulamasına görede sanırım bu ikisi paylaşıma uygun. Önümüzdeki bir kaç gün içinde bunları yükleyeceğim. Bu konuda başlık açılınca belirteyim dedim.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Benim de çok sevdiğim ve beklediğim bir seri, günümüze kadar seriyi bu noktaya getiren eksiksiz tüm üstadlarıma çok teşekkür ederim, bir tane bile bende yok ve hep onların sayesinde okudum, sağolsunlar.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Yorulmak değil sevgili dostum.Paylaşmama nedenim dibe vurmak ve elimdeki sayıları maalesef satmak zorunda kalmak.Ama insan üzülmeden de edemiyor bu serinin sahipsiz kalmasına.

Forumda "like" (niye İngilizce ise artık) tuşunun yanında bir de "üzüldüm" tuşu olsaydı sanırım tıklanma rekoru kırardı. Talan edilmiş, alınıp geri getirilmemiş çizgi romanlarımın arkasından ne kadar üzüldüğümü hatırlıyorum da, satışa çıkartmak da üzer insanı. En kısa sürede tekrar kendini toparlamanı canı gönülden dilerim, dostum.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864

Üzüldüm, sevgili dostum. umarım kısa sürede kendini toparlarsın. Önemli olan senin iyi olman gerisi önemli değil.
Biz bir yerlerden bulup bir şekilde forumda paylaşırız.