Güzel bir fikir

AtomBat000

Yeni Üye
1 Haz 2013
27
40
Benim aklıma harika bir fikir geldi. Bundan sonra yaptığımız balonlamalardan isteyen, bir karakterin balonunun arka fontunu bize yazısız olarak göndersin. Biz de bunu toplayalım birleştirip paylaşalım herkes indirsin. Böylece her balonlamadaaynı işlemi yapmaktan kurtuluruz. Örneğin; ben Dc'nin Harley Quinn karakteri için balonlama yapacağım, eğer iyi yapmış olursam boş balonunu Çizgidiyarı'na göndereceğim. Nasıl fikir? :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,766
İstanbul
Benim aklıma harika bir fikir geldi. Bundan sonra yaptığımız balonlamalardan isteyen, bir karakterin balonunun arka fontunu bize yazısız olarak göndersin. Biz de bunu toplayalım birleştirip paylaşalım herkes indirsin. Böylece her balonlamadaaynı işlemi yapmaktan kurtuluruz. Örneğin; ben Dc'nin Harley Quinn karakteri için balonlama yapacağım, eğer iyi yapmış olursam boş balonunu Çizgidiyarı'na göndereceğim. Nasıl fikir? :)

Benim kafam çalışmıyor galiba bugün. Anlamadım. Balonları temizlenmiş halde paylaşmak ve birisinin balonlama yapmasını beklemek mi kastettiğin acaba? Birazdan bir daha okurum, belki anlarım.

AtomBat000

Yeni Üye
1 Haz 2013
27
40
Mesela Batman diyelim, hani onun balonlarında bazen yarasa resmi ya da gri tonu falan oluyor balonu temizlemesi zor oluyor. O yüzden uzman abilerimizden birileri bir tanesini temizlesin. Temizlediği balonu kesip ayrı olarak göndersin biz de tüm balonlamalarımızda yazılı balonun üzerine onu koyup üstüne de türkçe metni yazalım olsun bitsin :D

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
Sanırım konuşma balonları haricindeki balonlardan bahsediyorsunuz. Yani anlatım ya da kendi kendine düşünme vs. için olan köşeli balonlar. Fakat hepsinin ebatları farklı. O nasıl olacak? Harika bir fikir değil yani... Aslında işi en kolay yapmanın yolu doğru olduğu şekilde yapabilmek. Diyarımızda bunların yollarını gösteren paylaşımlarda mevcut.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Ben de anlamadım tam olarak ne olacağını ama

Her zaman yeni fikirlere açık olmak iyidir

Yeni fikir üretmesi nedeniyle sevgili AtomBat000 'ı kutluyorum.

Yeni fikirler üretmekten vazgeçmemesi için teşvik ediyorum.

Fikir üretmek, değer verilene bir katkıda bulunma arzusunun göstergesidir.

Hiç düşünmemekten, yan gelip yatmaktansa, kabul edilmese bile fikir üretimi her zaman iyidir:)