acemiyim,yardım..

kratos1

Yeni Üye
6 Tem 2013
7
10
Sevgili arkdaslar merhaba 89 dogumlu bir üyeyim .. konu alakasız olabilir ksruma bakmayın.. özellikle batman hastasıyım yalnız sorun şu ki çoğu karakterden haberdar değil tam olarak öyküsünü bilmemekteyim.. teyzemin oglu benden bir 10 yas kadar büyük elinde conan spiderman ve batman arşivi vardır o zamanlar küçüktüm okuyabildiğimi okudum noksanda vardı yanılmıyorsam..benim sizlerden ricam ;ben bu çizgi roman dünyasına adım atmak istiyorum istek olarak öncelik batman serisi olmak üzere dc ve marvel serisinin çizgi romanlarına sayı 1 den itibaren ulasmak istiyorum.hatta hiç unutmam batmanin sayı 2 ya da 3 korkulukla bir kapagı olacaktı,hep renkli basımdı okuduklarım renkli olursa sevınırım :) sitenizde koyduklarınız renklimidir? , elinizde ne var bilemiyorum şu an dc ve marvel arşivini görmek isterim deadpool olsun,deathstroke olsun bilemiyorum.. arşiv için yardımcı olursanız çok sevinirim.. bir sualim daha olacak orjinal olarak batman ve spiderman sonlandırıldımı devam ediyormu? (spidermanın cocuksu maskot görünümlü olayını biliyorum o nedir onu da anlamadım) :) saygılar sevgiler..

12 Şub 2010
15,006
543,719
Sevgili kratos1
Ana sayfada Çizgi Dünyası başlığı altındaki Örümcek Adam bölümünü tıkla
Açılan sayfada sıralı listeler bölümünü iyice incele ve başlıkları ayrı ayrı tıkla yine incele
Beğendiğin aradığın linkleri hiç bir kısıtlama olmadan tıkla, indir, oku
Benden bu kadar:)