Teksas,Tommiks'le İlgili Bir İstek

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Efenim öncelikle konunun başlığına bakıp "Amanın! Bu deli oğlan bizden cilt taraması filan mı istiyecek yoksa?" diye telaşlanmayın :D Öncelikle bugün gene Kızılay'da geziyordum arkadaşı soktum zorla Dost Kitabevi'ne Çizgi Romanlara bakmaya. V for Vendetta'nın sayısını görmüştüm bi kere orda aradım fakat bulamadım. Sonra Tex'lerin yanında mazlum mazlum duran Haşim Öz'ün ellerinden çıkmış Teksas,Tommiks'leri gördüm. Bi bakıyım dedim ne kadarmış. Birde ne görüyüm? Beni 3 gün öncesinde Büyülü Rüzgar aldığıma pişman eden bir fiyat sadece 10 lira :D Şimdi hikayemi anlattıktan sonra geleyim isteğime. Şimdi malum tatil babadan kolay kolay para koparamıyoruz ama okul açılınca yemekten memekten kısıp para biriktirebiliyorum çok şükür :D Sizlerden isteğim o Teksas,Tommiks'leri almamanız olacak :D Sizin için Tex neyse benim için Teksas odur efenim. Saygılar :)

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,358
12,893
iskenderun-Hatay
Geçen sene Adanada'ki çizgi roman sahaftan 350 liralık çizgi roman almıştım 1 kitap da hediye edin dedim kabul etmediler o gün bugün sahaflara kuruş vermem.