Kuvayi Milliye Destanı - Nuri Kurtcebe

delip

Yeni Üye
18 Tem 2010
5
2
nuri kurt cebenin çizidiği kuvayi milliye destanı çizgi romanını pdf olrak mümkün mü?
birde cumhuriyet gazetesi eki olan büyük tarruz çizgiroman eki yardım edni bulma x adlı site her ikiside var ama üyeyim açmıyor ne olur allah rızası için yardım edin.....

Önce Türkçe öğrenin , sonra yalvarmadan istekte bulunun...

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,455
Arkadaşım anladığım kadarıyla pps dosyasını pdf de okumak istiyorsun galiba sana önerim pps dosyasını pdfye çevir bu konuda resimli anlatım var arkadaşım gerekli bilgileri buradan öğreneblirsin

delip

Yeni Üye
18 Tem 2010
5
2
Nuri Kurtcebe

türkçem bozuk olmaktansa sadece ricam var kusura bakma her yerde arıyorum kurtcebenin çizdiği iki eserini arz ediyorum...
1-nuri kurtcebe kuvayi milliye çizgi roman pdf olarak..
2-cumhuriyet gazetesi eki büyük tarruz kurtcebe çizimiyle..
türkçem değil sadece ricam olur

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,455
Arkadaşım anladığım kadarıyla pps dosyasını pdf de okumak istiyorsun galiba sana önerim pps dosyasını pdfye çevir bu konuda resimli anlatım var arkadaşım gerekli bilgileri buradan öğreneblirsin

delip

Yeni Üye
18 Tem 2010
5
2
rica,hoşgörü,ve saygı bende biliyorum convert yapmayı ama ne olur yardım edin bunların ikiside sizin çizgidiyarı gibi bir site olan .......com' da var ama bana yardımcı olun biri çizgi roman diğeri ek ne olur bunları sunarak hiç bir şey kaybetmesiniz ya.....

bende biliyorum pps nin olduğunu ama bunlar bana lazım pps değil lütfen

bunlar bana bi sunuş için lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Son düzenleme:

delip

Yeni Üye
18 Tem 2010
5
2
biliyorun ama ben pdf istiyorum çevirmek değil ayrıca bana .. adresinde var alıntı yapamazmısınız yapılamazmı ayrıca sadece1-nuri kurtcebe kuvayi milliye çizgi roman pdf olarak..
2-cumhuriyet gazetesi eki büyük tarruz kurtcebe çizimiyle.. sana bütün çizgidiyarı.com ailesinden rica ediyorum

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,048
10,047
Sevgili delip,

Uyarılarımızı dikkate almadığınız ve Türkçenizi düzeltmediğiniz için bir hafta süreyle uzaklaştırıldınız...