Mighty Avengers ve Dark Avengers

Umud

Yeni Üye
4 Mar 2021
32
362
Merhaba arkadaşlar, Mighty Avengers ve Dark Avengers romanlarını Gerekli Şeyler dahil hiçbir yerde bulamıyorum. Elinde bu romanlar olan varsa atabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
Edit: Dark Avengers'ın ilk 4 sayısı daha önce paylaşılmış fakat linkler kaldırılmış. Linklerin yeniden paylaşılması mümkün mü?
Edit 2: Gerekli Şeyler'e Facebook üzerinden sorduğum zaman tekrar basılmayacağını söylediler.

Son düzenleme:

Milyarderdahi

Çeviri & Balonlama
9 Ağu 2013
183
1,106
çok zor. baskısı tükendiği için ikinci elde 200-300 liralara zor bulunuyor. aslında bulunmuyor. satan üç beş kişi var, onların arasında dönüp duruyor ciltler. ya baştan çevrilir o dönem ki bu çok zor çünkü yüzlerce sayıyı kim çevirecek ya da taraması paylaşılır o da zor çünkü belki forumda kimsede yoktur, varsa da uğraşmak istemeyebilir.

Umud

Yeni Üye
4 Mar 2021
32
362
İşte üzdü bu. Yinede ilgilenip, cevap verdiğin için teşekkürler.

Captain b

Yeni Üye
6 Haz 2022
1
2
Merhaba arkadaşlar, Mighty Avengers ve Dark Avengers romanlarını Gerekli Şeyler dahil hiçbir yerde bulamıyorum. Elinde bu romanlar olan varsa atabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
Edit: Dark Avengers'ın ilk 4 sayısı daha önce paylaşılmış fakat linkler kaldırılmış. Linklerin yeniden paylaşılması mümkün mü?
Edit 2: Gerekli Şeyler'e Facebook üzerinden sorduğum zaman tekrar basılmayacağını söylediler.
selam bende mighty avengers ve dark avengers var ama pdf veya scan edilmiş değil. elimde scanerda yok nasıl yaparız bilmiyorum