Doğan Kardeş dergilerinin eksik sayılarını talep ediyorum.

Lucy Hawk

Yeni Üye
7 Kas 2018
7
16
Herkese merhaba, sitede yeni bir üye değilim ancak bu tip konularda yeniyimdir. Eğer hatalıysam özür dilerim; dergi talep ediliyor mu bilmiyorum.

Sorun şu ki; Doğan Kardeş dergilerinde eksikler var. Ben şuradan kontrol etmiştim;http://www.cizgidiyari.com/forum/dogan-kardes/16650-dogan-kardes-sirali-liste.html
kırmızı olanlara hiçbir şekilde tıklanmıyor. Herhalde yoklar diye düşünüyorum. Android 5.0 kullanıyorum ve bu sitede arama tuşuna basınca kayboluyor, bu yüzden gözümden kaçtıysa özür dilerim. Bu kırmızı yazılardaki sayılar varsa link rica ediyorum, yoksa lütfen koyar mısınız? O dönemin çocuğu olmamama rağmen bana günlük Wikipedia dozu yaşatıyorlar, çok mutlu olurum.

Sevgiler saygılar.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Herkese merhaba, sitede yeni bir üye değilim ancak bu tip konularda yeniyimdir. Eğer hatalıysam özür dilerim; dergi talep ediliyor mu bilmiyorum.

Sorun şu ki; Doğan Kardeş dergilerinde eksikler var. Ben şuradan kontrol etmiştim;http://www.cizgidiyari.com/forum/dogan-kardes/16650-dogan-kardes-sirali-liste.html
kırmızı olanlara hiçbir şekilde tıklanmıyor. Herhalde yoklar diye düşünüyorum. Android 5.0 kullanıyorum ve bu sitede arama tuşuna basınca kayboluyor, bu yüzden gözümden kaçtıysa özür dilerim. Bu kırmızı yazılardaki sayılar varsa link rica ediyorum, yoksa lütfen koyar mısınız? O dönemin çocuğu olmamama rağmen bana günlük Wikipedia dozu yaşatıyorlar, çok mutlu olurum.

Sevgiler saygılar.

Forumumuzda sıralı listeler çizgi roman serilerinin takibi için oluşturulur. Liste kırmızıdır, link eklenince maviye döner. Yani kırmızı olanlara link eklenmemiş, dolayısıyla henüz taranmamış ve paylaşılmamış sayılar. Umarım bir gün forumdaki bütün konulardaki linkler maviye döner. Takipte kalmanızı tavsiye ederim.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,629
Ahh ah bu Doğa Kardeş, Türkiye Çocuk, piyasaya çıkmayan Tercümen ve Milliyet Çocuk dergilerinin linklerini bir mavi bende görebilsem.

Kaç kişi takipteyiz ama yok, yok. Tamamlıyamıyoruz.