AXA çeviri yapacak olan aranıyor.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Çok zaman önce AXA nın maceralarını internetten bulup indirniştim hala duruyor. Hepsi İngilizce olan bir çok macerası var. Burada yayınlayabilirmiyim - buna yetkim varmı.? Eğer ilgilenen varsa çevirisini de yapabilirsiniz.

Tabii paylaşabilirsiniz. Zaman zaman çevirileri yapılıp forumumuzda paylaşılıyor.

barsgan

banned
5 Ocak 2018
20
82
Nasıl yayınlandığını bilmiyorum. AXA nın 21 macerasından 3 tanesini bu linklere yükledim. Ama bunlar İngilizce. İsteyen indirip okusun... İsteyen çevirisini yapıp yayınlasın. Gerisini nasıl yayınlayacağımı siz söyleyin ona göre onları da vereyim.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Bazılarının Türkçe çevrilmişi var, siz diğerlerini de link olarak paylaşın ben Forumda Türkçe olan linkleri size vereceğim.

barsgan

banned
5 Ocak 2018
20
82
İşte 6 tane daha. Yarın devam edeceğim. Umarım yakın zamanda Türkçe versiyonları da sitede yayınlanır.

barsgan

banned
5 Ocak 2018
20
82
Bir parti daha... Yine 6 sayı. Bunlardan 13. de bir hata var. Bu bölümde 9. ve 10. sayfalar daha sonra 11. ve 12. sayfalarda yine basılmış.

Şimdi netten baktım. Axa seri halde 9 ciltte 19 macera ve bir de tek sayı renkli albüm olarak basılmış. Şuradan kontrol edebilirsiniz.

Sanırım tüm maceralar bende mevcut. Yarın son partiyi de vereceğim.

barsgan

banned
5 Ocak 2018
20
82
Son parti. 6 tane daha ve bununla bendeki Axa maceraları bitti. İsteyenler bir an önce indirsin.

Şimdi bende bunların Türkçe versiyoınlarını bekliyorum.

murat81x

Yeni Üye
25 Eki 2016
4
3
emeği geçen herkese teşekürler. ben d ebu axa yı arıyordum paykalşımınız için çok teşekürler.ayrıca çizgi diyarı sitesi harika bir site geçmişimiz canlanıyor.çüzgi rromanları paylaşan herkese ve bu sitenin kurulmasında emeği geçen herkese çok teşekürler umarım çizgi diyarı hep kalıcı olur