De Beaux Moments

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
Couv_257728.jpg

Çeşitli kısa hikayelerden oluşan 120 sayfalık bu Fransızca çizgi romanın çevrilmesini rica ediyorum.

Tarama linki:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,448
hiçbiryerde :)
"Güzel anlar" diye anladığım
bu başlığı ve de şu özel sarışının
olduğu kapağı ben de çok sevdim.
Rica ediyorum ben de, bir gönüllü
dostumuzdan bu kitabı çevirmesini...
Hatta şimdi ilk aklıma gelen, "odenat"
üstadım. Hiç adetim değildir istek
yapmak, ama bana çok güzel göründü
bu eser şimdi...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Fransızlar güzel hikayeler yazıyor.
Keşke Türkçe okuyabilsek.
Aslında sırf çizgi roman okumak için Fransızca öğrenilir.
Bekleyelim bakalım bir gönüllü çıkabilir.

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,684
Bağlantıdan dosyaya ulaşamadım, yeni bir bağlantı vermeniz mümkün olursa çevirebilirim.

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,684
Çeviri tamamdır, mail adresinizi gönderirseniz, balonlama için çeviriyi gönderebilirim.

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,684
bergill’e ulaşamıyorum ziyaretçi mesajından, çeviriyi gönderebilmek için kendisiyle temas kurmama yardımcı olabilecek biri var mı? Kişiye özel mesaj opsiyonu yok galiba.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
Merhaba;

mskyrider çeviriyi tamamladığı halde bergill'e ulaşamıyor. Balonlama konusunda yardımcı olabilir misiniz.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
Fransızlar güzel hikayeler yazıyor.
Keşke Türkçe okuyabilsek.
Aslında sırf çizgi roman okumak için Fransızca öğrenilir.
Bekleyelim bakalım bir gönüllü çıkabilir.

Merhaba;

mskyrider çeviriyi tamamladığı halde bergill'e ulaşamıyor. Balonlama konusunda yardımcı olabilir misiniz.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
bergill’e ulaşamıyorum ziyaretçi mesajından, çeviriyi gönderebilmek için kendisiyle temas kurmama yardımcı olabilecek biri var mı? Kişiye özel mesaj opsiyonu yok galiba.

Sevgili mskyrider, öncelikle çeviri için teşekkürler.
Bergill dostumuz tatilde olabilir, muhakkak dönecektir.
Ancak balonlamada usta bir çok dostumuz var belki onlar size yardımcı olurlar.
Heyecanla bekleyenlerden olacağım.

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
Merhaba;

Ben balonlama yapmayı bilmiyorum o yüzden bana ulaşması bir şeyi değiştirmez zaten. Tahminimce büyük beyaz dostumuz balonlama konusunda kendisine yardımcı olabilir.

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Çizgi romanda çok fazla balon var. Eğer çabuk bitsin istemezseniz ben balonlayabilirim. İşlerim ve kendi çalışmalarımın arasına sıkıştıracağım için balonlaması vakit alacaktır. Çevirinizi mediafire, mega gibi sitelere yükleyip linkini profil sayfama yazarsanız yardımcı olabilirim. Elinde yaptığım bir çalışma var. Bitirince buna başlayabilirim.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
:89::89::89::89::89:
Çizgi romanda çok fazla balon var. Eğer çabuk bitsin istemezseniz ben balonlayabilirim. İşlerim ve kendi çalışmalarımın arasına sıkıştıracağım için balonlaması vakit alacaktır. Çevirinizi mediafire, mega gibi sitelere yükleyip linkini profil sayfama yazarsanız yardımcı olabilirim. Elinde yaptığım bir çalışma var. Bitirince buna başlayabilirim.

:89:

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,684

The Darkness, teşekkürler, çeviri linkini özel mesajdan gönderdim. Kolay gelsin. Balonlamanın nasıl yapıldığını öğrenirsem iyi olacak galiba ama şimdilik mazur görün.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,209
3,856
Osmaniye
"Güzel anlar" diye anladığım
bu başlığı ve de şu özel sarışının
olduğu kapağı ben de çok sevdim.
Rica ediyorum ben de, bir gönüllü
dostumuzdan bu kitabı çevirmesini...
Hatta şimdi ilk aklıma gelen, "odenat"