Aranıyor: Corto Maltese

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MehmetAliB.

Kıdemli Üye
2 Ağu 2018
106
187
Corto Maltese'nin çıkan tüm sayılarını almak istiyorum. İnternetten biraz baktım, farklı farklı yerlerde var ama galiba tüm albümler yok.
Elindeki sayıları satmak isteyen varsa görüşelim lütfen

Bir de sorum olacaktı. Corto'nun Türkiye'de yayımlanmamış bir macerası var: The Secret Rose. Bu macerasını ve Hugo Pratt'ın Wheeling ve The Scropions of Desert maceralarını yurtdışından nereden satın alabilirim acaba? Yüksek fiyatlı olmazsa almak istiyorum.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Elimde hayli Corto Maltese var ama üstadım ama haliyle kolleksiyon amaçlı olarak beklemede.
Yabancı sitede ki sayıyı ise bilmiyorum.
Corto Maltese konusunda çokta uzman olduğum söylenemez ancak mutlaka dostlarımızdan bilgisi olan vardır.
Selamlar.

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,963
103,817
Corto Maltese'nin çıkan tüm sayılarını almak istiyorum. İnternetten biraz baktım, farklı farklı yerlerde var ama galiba tüm albümler yok.
Elindeki sayıları satmak isteyen varsa görüşelim lütfen

Bir de sorum olacaktı. Corto'nun Türkiye'de yayımlanmamış bir macerası var: The Secret Rose. Bu macerasını ve Hugo Pratt'ın Wheeling ve The Scropions of Desert maceralarını yurtdışından nereden satın alabilirim acaba? Yüksek fiyatlı olmazsa almak istiyorum.

Arkadaşım burası paylaşım platformu. Satış gibi bir amacı olmayan bir yer. Bu tip isteklerinizi lütfen bu işlerle ilgilenilen yerlerde yapın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...