Xlll çevirecek babayiğit aranıyor

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
247
436
Ankara
fransız cizgiromanı Xlll ülkemizde 3 sayı yayınlandı ve epeydir ses yok.fransızca,ingilizce versiyonları var.birileri el atsa da şu güzel seriyi okusak.

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
247
436
Ankara
9. SAYIYI sevgili dostumuz sinan atik çeviriyor, 10 ve devamından çevirisini yaparsanız,yerleştirme işlerini sinan kardeşimiz hallede bilir sevgili nicomedes

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Bekledik, yok demişsin. Sorun ortadan kalktı, arkadaş.:)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,479
İtalyancaları var hazır bu gece yüklerim, XIII ve XIII Mistery. 18 nci sayı dahil, mistery 13 sayı.

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Arkadaşlar, hepinizden bir ricam var; XIII'ün eski dostları tarafından sırtından hançerlendiği gibi biz de gözümüzün nuru dilimiz Türkçe'yi katletmeyelim...

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,489
HALA BEKLİYOM, ACIK ACIK DA SİNİRLENİYOM HAA...

sakin-ol-sampiyon_549251_m.jpg

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,363
İzmir
YKY tarafından şu aralar basıldığı için telifli olduğunu
söylemeye gerek yok sanırım.
O yüzden boşuna bir bekleme olur bu.
Vereceksin parayı, okuyacaksın kitabı, hocam.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,512
Ankara
YKY tarafından şu aralar basıldığı için telifli olduğunu
söylemeye gerek yok sanırım.
O yüzden boşuna bir bekleme olur bu.
Vereceksin parayı, okuyacaksın kitabı, hocam.

Hani eskiler derler ya "göle su gelene kadar, kurbağanın gözü patlarmış" diye...
Sevgili Mersan00'ınki de o hesap. Adamcağız benim çevirmemi beklerken Yapı Kredi kaptı seriyi demek ki :D

Marmara Çizgi gibi başlayıp sonunu getirmemezlik etmez umarım. Gerçi sitesinde bir bilgi de bulamadım açıkçası. Siz nereden duydunuz bu haberi??

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,247
3,531

Hani eskiler derler ya "göle su gelene kadar, kurbağanın gözü patlarmış" diye...
Sevgili Mersan00'ınki de o hesap. Adamcağız benim çevirmemi beklerken Yapı Kredi kaptı seriyi demek ki :D

Marmara Çizgi gibi başlayıp sonunu getirmemezlik etmez umarım. Gerçi sitesinde bir bilgi de bulamadım açıkçası. Siz nereden duydunuz bu haberi??

Sanırım Marmara Çizgi kastedilmiş orada :)

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,363
İzmir
Evet, Marmara Çizgi olacaktı.
Ben ilk üç cildi de aldım ve çok beğendim.
Güzel bir çevirisi var.
Fiyatı da gayet makul.
Tavsiye ederim.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,512
Ankara
Evet, Marmara Çizgi olacaktı.
Ben ilk üç cildi de aldım ve çok beğendim.
Güzel bir çevirisi var.
Fiyatı da gayet makul.
Tavsiye ederim.

Marmara Çizgi en az ikişer sayıda tamamlanan her macerayı bir kitap olarak basmış. Benim yaptığım çeviriler o üç kitaptan sonrasındaki sayılara ait. En son kitap çıkalı yıllar oldu. Devamının geleceği konusunda da hiçbir ışık görünmüyor. Benim çevirmeye vakit bulup bulamayacağım da belirsiz. Umarım benden daha cevval bir dost ele alır da muhanete muhtaç etmez Mersan00 dostumuzu :D