Injustice

AhmetCPR

Yeni Üye
24 Ocak 2019
5
4
Öncelikle herkese iyi geceler diliyorum!
Foruma yeni katıldım ve neden daha önce katılmadım diye 3 gündür soruyorum kendime.
Biraz gezdim forumu ve çok güzel bir forum olduğunu farkettim.Herkese şimdiye dek yaptıkları çalışmalar için teşekkür ediyorum.Aklıma gelmişken büyük üstad Haluk YÜCESOY ustamıza da tekrardan Allah'tan rahmet diliyorum,mekanı cennet olsun.

2-3 senedir arada sırada çizgi roman okuyordum lakin şu sıralar okuma isteğim bayağı arttı.Önceden yaptığım küçük bir arşiv vardı.Orada en çok "Injustice ve İnjustice 2" serisini sevmiştim.Ancak bulabildiğim kadarıyla Injustice'de sadece 4.yılın yarısına kadar,Injustice 2'nin ise yarısı tamamlanmış ve telifli olduğu için devamı getirilememiş.Bu seriyi çok sevdiğim için birisi bana telefondan balonlamayı öğretirse çeviriye yardım etmeyi çok isterim.Acaba boşta olup arada sırada çeviri yababilecek birileri var mı?SenSei,büyük beyaz,ertuğrul gibi abilerimizden isterdim ancak onların da çevirdiği birçok seri olduğundan isteyemiyorum ne yazık ki.Yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler.