tommiks ve teksas demirbaş yayıncılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Namport

Yeni Üye
26 Ara 2015
87
86
https://t.me/pump_upp
tommiks demirbaş yayıncılık ve teksas demirbaş yaıncılık bunlar nerde tamam teksas 2 serisi yayınlandı. diğerleri nerde ?tommiks demirbaş yayınları kınowa demirbaş yayıncılık...

jeriko67

Süper Üye
28 Kas 2015
126
384
İndirmek ve dizine çıkartmak bile insanı yoruyorken,bu kitapları tarayıp düzenleyip buraya yükleyen arkadaşların hakkı ödenmez.
Yüklenene şükredip yüklenemeyene kanaat etmek gerekir diye düşünüyorum..
Bu vesile ile buraya emek veren herkese teşekkür ediyorum.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
Uslup benide çok rahatsız etti, defalarca cevap yazdım ve sildim, sonra iyi tarafından bakayim ve yazı dili bazen gerçek niyet ve duyguları dogru yansıtmaya biliyor dedim,

Tüm Karşılıksız paylaşım yapan ve bunların kıymetini bilip paylaşım yapan dostları destekleyen ve el üstünde tutan tüm dostlara selam olsun

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
tommiks demirbaş yayıncılık ve teksas demirbaş yaıncılık bunlar nerde tamam teksas 2 serisi yayınlandı. diğerleri nerde ?tommiks demirbaş yayınları kınowa demirbaş yayıncılık...
Aradığınız Teksas, Tommiks ve Kinova'yı Demirbaş Yayınclık'ın dükkanında bulabilirsiniz. Kadıköy PTT nin hemen yan tarafında. Orada bir milyon kitap var.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,001
denize sıfır

Demirbaş yayıncılığın yayınları kendi isteğiyle forumdan kaldırılmıştır.
Konuyu açıklığa kavuşturduğumuza göre, kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...