Martin Mystere Yardımı

fatihcetin

Aktif Üye
22 Haz 2015
349
621
Forumda gezinirken bu karakteri biraz inceledim ve hoşuma gitti. ilk defa duydum adını (cahilliğimi mazur görün :) )

sormak istediğim, bu karakterin bir sürü macerası ve değişik yayınevlerinin bölümleri var. okuma sırası nasıl? yayınevlerine göre sırayla mı okumalı yoksa okuma listesi var mı?

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Forumda gezinirken bu karakteri biraz inceledim ve hoşuma gitti. ilk defa duydum adını (cahilliğimi mazur görün :) )

sormak istediğim, bu karakterin bir sürü macerası ve değişik yayınevlerinin bölümleri var. okuma sırası nasıl? yayınevlerine göre sırayla mı okumalı yoksa okuma listesi var mı?

En başından başlamak istiyorsanız. Lal Kitap'ın yayınladığı M.M. Klasik Maceralar'dan başlayın Şu anda kaç cilt olduğunu anımsayamadım. Sanırım 40 cildin üstünde. Aylık 1. sayıdan başlıyor. Her ciltte 4 sayı var.

fatihcetin

Aktif Üye
22 Haz 2015
349
621

En başından başlamak istiyorsanız. Lal Kitap'ın yayınladığı M.M. Klasik Maceralar'dan başlayın Şu anda kaç cilt olduğunu anımsayamadım. Sanırım 40 cildin üstünde. Aylık 1. sayıdan başlıyor. Her ciltte 4 sayı var.

http://www.cizgidiyari.com/forum/martin-mystere-lal-kitap-bonelli-comics-klasik-maceralar-dizisi-serisi/54733-martin-mystere-lal-kitap-klasik-maceralar-sirali-liste.html

bu seri mi? eğer bu seri başlangıç ise eksik kısımları var da.

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,378
Tay Yayinlari 31'lik seri
Tay Büyük Albüm
Tay Süper Albüm
Lal Klasik
Lal Özel Seri
Lal Yeni Seri halen devam ediyor...

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Fatih bey ...bence şöyle yapmak en mantıklısı...Martin tay, de/ad ve aksoy maceraları lal klasik seride aynen tekrar basılmıştır.Dolayısı ile bu seriyi takip etmek yeterli olacaktır.Bunun dışında oğlak maceraperest ve maxi serileri de okumanızı öneririm.Ardından lal yeni seri ile devam edersiniz.Son olarak çizgidüşlerin bastığı efsane seriler var...

fatihcetin

Aktif Üye
22 Haz 2015
349
621
Fatih bey ...bence şöyle yapmak en mantıklısı...Martin tay, de/ad ve aksoy maceraları lal klasik seride aynen tekrar basılmıştır.Dolayısı ile bu seriyi takip etmek yeterli olacaktır.Bunun dışında oğlak maceraperest ve maxi serileri de okumanızı öneririm.Ardından lal yeni seri ile devam edersiniz.Son olarak çizgidüşlerin bastığı efsane seriler var...

teşekkürler. yakın zamanda indirip okuyacağım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Konu açarken lütfen ilgili bölümlerde açınız.
Bu konu başlığı ya istek hattı adlı bölümde ya da ilgisi sebebi ile Martin Mystere bölümünde açılmalıydı.
Hoş geldiniz bölümü forumda diğer üyeleri selamlamak ve kendinizi tanıtmak içindir.
Her ne kadar ilgili bölüme taşımak yöneticiler için mümkünse de forum yoğunluğu bunu engellemektedir.
Bu vesile ile hem konu sahibi arkadaştan hem de diğer üyelerden ricam konuları açarken önce ufak bir araştırma ile ilgili bölümde bunu yapmanızdır.