Bernet - Dan Lacombe(İSP)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,632
bernetdanlacombed.jpg
bernetdanlacombed.gif

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
33
33
denizci
Latin

Bildiğim Bernet eserlerinden bir miktar uzak bir Bernet çizgisi, aslında bu ustayı; zaman ekseninde; seri ve hatta macera bazında incelemek lazım, benim tahminim; bu yapıtı, senin önceki yayınladıklarından daha evvel yaptığı bir çalışma dostum, tabii tahminim.

Yalnızca benim açımdan, şu bir gerçek ki;
İtalyanları tartışmasız çok çok severim, lakin bu alemin kralı ne Fransızlar ne Birleşik Amerikalılar ne İtalyanlar ne o ne bu ne şu; bana göre Güney Amerikalılar ve İspanyollar, sadece bana göre tabii.

Bu yaştan sonra yeni bir dil öğreneceksin hemen bir makineye bağlayacağız seni deseler, kesin ve otomatik; İspanyolca derdim, hiç düşünmezdim bile, sağol üstadım :)

Latin daima iyidir :d

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,632
Abi sana katılıyorum ispanyolların eski çizimleri varki manyak ötesi, hayal güçleri ise bir bambaşka bir ara onlarada başlarım. Dil bilen olmadığı için es geçtiğim seriler var.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
33
33
denizci
Abi sana katılıyorum ispanyolların eski çizimleri varki manyak ötesi, hayal güçleri ise bir bambaşka bir ara onlarada başlarım. Dil bilen olmadığı için es geçtiğim seriler var.

Üstadım seninle bazen kendi aramızda yarışma yapar :d; “Bilelim” bakalım deriz, şimdi yenisi :Z:

Latinleri Çizgi Romanda; bu kadar farklı yapan ne?

Ay sonu fikrimizi söyleyelim; 1 Şubat, ben buldum :4:, bulursan istediğin kıyak hazır, bilirsin sözüm sözdür :D

Son düzenleme: