Zagor Color 027-Türkçe

Zagor Color 027-Türkçe

irfaNo

Like Tree145Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05.Mart.2016, 00:08   #11
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

lotoloto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 404549
•Rep Seviyesi :
lotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond repute
Kolaylıklar dilerim. Güzel çalışmanız için teşekkürler, İrfano.
profesör, yaşlıkurt ve irfaNO bunu beğendi.
lotoloto isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Mart.2016, 01:17   #12
Süper Üye

Vergilius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 31422
•Rep Seviyesi :
Vergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond repute
Ellerine sağlık kardeşim pdf olarak okuyacağım bakalım nasıl olacak
profesör ve yaşlıkurt bunu beğendi.
Vergilius isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Mart.2016, 03:06   #13
Kıdemli Üye

ZagorSever1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5010
•Rep Seviyesi :
ZagorSever1 has a reputation beyond reputeZagorSever1 has a reputation beyond reputeZagorSever1 has a reputation beyond reputeZagorSever1 has a reputation beyond reputeZagorSever1 has a reputation beyond reputeZagorSever1 has a reputation beyond reputeZagorSever1 has a reputation beyond reputeZagorSever1 has a reputation beyond reputeZagorSever1 has a reputation beyond reputeZagorSever1 has a reputation beyond reputeZagorSever1 has a reputation beyond repute
Zagor'un en eski maceralarından biri. Ramath'ın ilk çıkışı ve Kral Guthrum'un ilk çıkışı ve sıcak denizlere inişi. Medeniyetin ne kadar çabuk geliştiğinin de örneği olan bir macera 180 yıl önce ıssız bucaksız bir coğrafya, vikingleri, kızılderileri ile şimdi ise medeniyet beşiği haline gelen 2 ülke. Zagor bu günleri görse ne derdi acaba.
ZagorSever1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Mart.2016, 03:17   #14
Yeni Üye

ekreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 11133
•Rep Seviyesi :
ekreme has a reputation beyond reputeekreme has a reputation beyond reputeekreme has a reputation beyond reputeekreme has a reputation beyond reputeekreme has a reputation beyond reputeekreme has a reputation beyond reputeekreme has a reputation beyond reputeekreme has a reputation beyond reputeekreme has a reputation beyond reputeekreme has a reputation beyond reputeekreme has a reputation beyond repute
rar lınkı verebılırmısınız teşekkur ederım
profesör ve yaşlıkurt bunu beğendi.
ekreme isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Mart.2016, 09:12   #15
Süper Üye

Soleil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 18156
•Rep Seviyesi :
Soleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond reputeSoleil has a reputation beyond repute
Teşekkürler sayın İrfaNO. Font olarak "Whizbang oblique" isimli fontu kullanabilirsiniz. Klonlamalamalardaki font budur.
Bu arada küçük bir ricam olacak, görüntü kalitesi çok kötü maalesef. Dinofelix taraması olmasına rağmen, sanıyorum balonlama sonrasında kalite bozulmuş olmalı. Çalışmalarınızı daha yüksek çözünürlükte (en az 300 dpi, hatta 400 dpi olarak) kaydetmeniz mümkün olur mu acaba.
Soleil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Mart.2016, 11:38   #16
Kıdemli Üye

dıgılmıgıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10010
•Rep Seviyesi :
dıgılmıgıl has a reputation beyond reputedıgılmıgıl has a reputation beyond reputedıgılmıgıl has a reputation beyond reputedıgılmıgıl has a reputation beyond reputedıgılmıgıl has a reputation beyond reputedıgılmıgıl has a reputation beyond reputedıgılmıgıl has a reputation beyond reputedıgılmıgıl has a reputation beyond reputedıgılmıgıl has a reputation beyond reputedıgılmıgıl has a reputation beyond reputedıgılmıgıl has a reputation beyond repute
Bu pdf dosyasını cbr yapmanın bir yolu var mı acaba,yaşlandıkça insan alışkanlıklarını kolay değiştiremiyor.Değerli zamanını ayırıp ayırıp cevap verecek işin ehli dostlara şimdiden teşekkür ederim.
dıgılmıgıl isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Mart.2016, 12:05   #17
Yönetici

gandor08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1058597
•Rep Seviyesi :
gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Alıntı: dıgılmıgıl´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu pdf dosyasını cbr yapmanın bir yolu var mı acaba,yaşlandıkça insan alışkanlıklarını kolay değiştiremiyor.Değerli zamanını ayırıp ayırıp cevap verecek işin ehli dostlara şimdiden teşekkür ederim.

Pdf yi programlarla jpeg yapmanın imkanı var. Ben yapıp yüklerim.

Teşekkürler, henüz okumadım ama baya kabarık sayfalı bir çalışma ve emek verilen bir ürün. Her şey gönlünüzce olsun.
Alt 05.Mart.2016, 12:57   #18
Yönetici

gandor08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1058597
•Rep Seviyesi :
gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Pdf den jpeg yapılıp konuya ilave edilmiştir.
Alt 05.Mart.2016, 14:13   #19
Yönetici

nisan yagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1075808
•Rep Seviyesi :
nisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond reputenisan yagmuru has a reputation beyond repute
1. Bütün samimiyetimle söylüyorum, paylaşımını çok beğendim.

2. Kullanmış olduğun fontu da beğendim. Yaşlı Kurt dostumuzun
kullandığı fontu da kullanabilirsin, ancak bu bir zorunluluk değil,
tercihine saygı duyuyorum. Hangi fontu seviyorsan tüm kitap
içinde aynı fontu kullanman uygun olur.

3. Bazı imla hataların olmuş, bu da hiç önemli değil. Biraz daha
dikkatli olunursa bu küçük sıkıntıyı da rahatlıkla aşabilirsin.

4. Sevgili Gandor08 senin paylaşımını JPEG formatında paylaşmış.
SOLEİL dostumuz JPEG formatındaki paylaşımının çözünürlüğünün
kötü olmasından, haklı olarak, yakınmış ve problemin balonlama
esnasında oluşabileceğini düşünmüş. Hayır; sorun Gandor08
kardeşimizin JPEG formatına çevirmesi esnasında oluşmuş.
Nereden biliyorum derseniz, PDF formatındaki paylaşımı ben de
JPEG formatına dönüştürdüm ve çok iyi sonuç aldım.

5. Paylaşımını PDF formatında yapmışsın. Eğer kalite bozulmadan
JPEG formatına dönüştürüp paylaşabilirsen daha kullanışlı olabilir.
Kalite bozulacaksa, dönüştürmeden PDF formatında paylaşmaya
devam etmelisin. Gerekirse ben senin PDF formatındaki paylaşımlarını
,tabiiki izin verirsen, kaliteli JPEG formatına dönüştürüp paylaşırım.

6. Bu paylaşımlarına mutlaka devam et dostum. Yaşlı Kurt dostumuzla
da iletişime geçip, haberleşin ki ikiniz de aynı sayıları yapıp zaman ve
emek kaybı yaşamayın.

Diyarımıza yaptığın ve yapacağın katkılar için sağolasın değerli arkadaşım...

Konu nisan yagmuru tarafından (05.Mart.2016 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.
nisan yagmuru isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Mart.2016, 17:07   #20
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

yaşlıkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 865439
•Rep Seviyesi :
yaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond repute
Teşekkürler irfaNO arkadaşım. Şimdi inceleme fırsatı bulabildim. Kelime hataları var ama önemli değil, bu hatalar orijinal baskılarda bile var. Yalnız dikkatimi çeken, çoğu yerlerde yazılar balon sınırlarına dayanmış ve dengelenmemiş. Bazı balonlarda eski izler kalmış. Zamanla düzelecek elbette, kimse başlangıçta mükemmel değildir. Yazıları balonlara yerleştirirken line spacing'i 100 den aşağı uygun biçimde düşürsen satır aralarındaki boşlukları azaltabilirsin ve bu sana bayağı yer kazandırır.
Soleil arkadaşımız Whizbang oblique fontunu tavsiye etmiş, güzel fakat ticari bir font, kullanmak için satın almanız gerekir. Whizbang benzeri free fontlar da var. Ben klonlama yaptığım için font kullanmıyorum, siyah beyazdaki font ne ise renklide de o.
Ama şuna bir açıklık getirmem gerekiyor, ileride pişti olacağımız kesin. 60'ıncı sayıya kadar ön hazırlıkları yapılmış sayılar kloserde klonlanmayı bekliyor. Tabii bunları bitirmek ne kadar sürer bilemem, zaman meselesi. Ama madem bu işe el attın devam etmeni tavsiye ederim. Hatta büyük beyaz dostumuzun dediği gibi aynı sayılarda çakışmamak için irtibat halinde olursak mükemmel olur. Senin için en yakın fontu araştırıp sana bildiririm. Çalışmalarında kolaylık ve başarılar diliyorum.
yaşlıkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
çizgi roman hepimizin, renkli zagor, zagor

Seçenekler
Stil