Çİzgi Roman Dedektif Dizisi Sayı 07 - Arséne Lupin : Kristal Tapa

Subzero

Süper Üye
26 Tem 2010
1,262
15,891
Güzel insanların hatrına...

arsenelupi.jpg

Kapak eklenirse sevinirim.

image.jpg

Tarama tarafımdan yapılmamıştır.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Subzero kardeşim daha önceleri Arsen Lüpen'in birkaç macerasını okumuş ve beğenmiştim.Şimdi sayende bunu da okuma fırsatım oldu.Çok teşekkür ederim,sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum,hoşçakalın.

çilginçocuk

Kıdemli Üye
16 Mar 2011
198
41
Televizyon'daki dizisini severek izlerdik.

Kitabını okumak ayrı bir tat verecek.

Çok teşekkürler...

12 Şub 2010
15,006
543,642
Fransız ve Belçika ÇR larını okumanın zevki başka oluyor

Çizgilerini uzun uzun seyediyorum, binalar, caddeler kavşaklar, mekan içleri muntazam ve dekoratif

Tablo gibi

Senaryolar derli toplu

Sonlarında mutlaka birden fazla sürpriz var

Arsen Lüpen'i, fransızların ingiliz Şerlok Holmes'e rakip olarak yarattıklarını düşünmüşümdür

Tabii ki, ingilizlere gıcık vermek için Şerlok Holmes'in zıttı olarak Arsen Lüpen ' i kanun dışı tasarlamışlar.

Zamanında çok popüler oldu Arsen Lüpen

Ama asla Şerlok Holmes kadar kalıcı olamadı

Teşekkürler subzero,

bunun kapağı kolay bulunur, bende de mevcut ama ekleme teknolojisi:) yoksuluyum maalesef :(

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Arsene Lupin'in maceralarını roman olarak 1970 ler de okumuştum, kaç yılının baskısı olduğunu şimdi hatırlamıyorum. Bir de İstanbuldaki sahaf fuarında 1940 lardan kalma bir Arsen Lupin çizgi romanı satılıyordu onu görmüştüm, sorduğumda çok yüksek bir fiyat istemişlerdi. Bu daha yeni nesil bir çizgi roman.

Paylaşıma açan ve tarayana teşekkür ederim.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Link yenilendi.

2 kırık link bildirim, 2 de yazılmış "link kırık" mesajı ile son bir ayın en popüler kırık linki olan bu güzel paylaşımı bizlerden esirgemeyen sayın Subzero'ya çok teşekkür ederim.

haşim ünvan

Kıdemli Üye
15 Haz 2012
233
291
istanbul
Bizde de vardı kalın karton kapaklı. Sayfaları iki sütun halindeydi. O zamanlar küçüktüm sıkıcı geldiği için okuyamamıştım. Keşke diğer kitaplar gibi atmasaydık da hazinemiz olsaydılar....

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Hatırladığım kadarıyla; Arsene lupin (Bana göre Arsen Lupen) çaldığı yere beyaz eldivenini bırakıyordu, ama Pembe Panter deki hırsız Sir de bırakıyordu. Profesör ağabeyin dediği gibi; “Fransız ve Belçika ÇR larını okumanın zevki başka oluyor”, çizgi romanı olsun filmi olsun; insan Fransız ne olursa olsun ona bir türlü Fransız kalamıyor, mutlaka okumam lazım çok teşekkür ederim.