The Wild Wonders (Valiant Derlemesi) (ENG)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
The_Wild_Wonders_01_Valiant_078_115.jpg

The_Wild_Wonders_01_Valiant_078_115.gif

Valıant Dergisinden derlenmiş hazır vaziyette bulduğum çizgiler. Buradan topladıklarım ne yüklemeyle biter ne derlemekle başolur. Her bir kısım yaklaşık 600-700 lü bölümler halinde, şimdilik alıntı linkleri kullanacağım.

Linkler Txt dosyası olarak eklentidedir.

15 Bölümden oluşmaktadır.

The Wild Wonders 01 Valiant 078-115.zip - 91 MB
The Wild Wonders 02 Valiant 116-151.zip - 93 MB
The Wild Wonders 03 Valiant 152-186.zip - 93 MB
The Wild Wonders 04 Valiant 187-226.zip - 95 MB
The Wild Wonders 05 Valiant 227-245.zip - 87 MB
The Wild Wonders 06 Valiant 246-282.zip - 123 MB
The Wild Wonders 07 Valiant 283-309.zip - 94 MB
The Wild Wonders 08 Valiant 310-352.zip - 120 MB
The Wild Wonders 09 Valiant 353-398.zip - 158 MB
The Wild Wonders 10 Valiant 399-429.zip - 110 MB
The Wild Wonders 11 Valiant 430-465.zip - 108 MB
The Wild Wonders 12 Valiant 466-493.zip - 113 MB
The Wild Wonders 13 Valiant 494-536.zip - 154 MB
The Wild Wonders 14 Valiant 537-576.zip - 126 MB
The Wild Wonders 15 Valiant 577-592 661-688 - 88 MB

Ekli dosyalar

• The Wild Wonders Valiant Derlemesi Eng Dowland Linkleri.txt
    2 KB · Görüntü: 36

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci
Hiç şaka maka yapmıyorum, ömrüm boyunca okumakla bitmez kaynaklar var artık forumda, resmen artık seçiyorum neyi okuyacağımı, müthiş çalışmalar bunlar, gerçekten müthiş, biran evvel emekli olmak lazım :( çok sağol dostum :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,747
İstanbul
İşte bu muazzam oldu, sevgili Selahattin üstadım.

Arşivimde bir kısım Valiant dergisi mevcuttu. Ama bu derleme ile daha da zenginleşecek arşivim.

Seninle aynı mekanı paylaşıyor olmaktan çok memnunum. İyi ki buradasın.

Ellerine sağlık.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
İşte bu muazzam oldu, sevgili Selahattin üstadım.

Arşivimde bir kısım Valiant dergisi mevcuttu. Ama bu derleme ile daha da zenginleşecek arşivim.

Seninle aynı mekanı paylaşıyor olmaktan çok memnunum. İyi ki buradasın.

Ellerine sağlık.

Abi muaazzam bir meteryal deposu buldum, sayın abartman sayesinde, kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Eagle, valiant, viktor, TV21, TVcomic, velhasıl ingilterede çıkan o muaazzam dergileri indirmekle meşgulum, her bir yayın ortalama 600 sayıdan fazla, muhtemelen üstadın dediğine bakarsak 500 gb dan fazla bir eser sahibi olacağız.

Sıkıntı yüklemekte olacak. Bunda sizlerden de yardım bekleyebilirim. Nasıl yaparız bilmem ama bu konu muhakkak toplu ve düzenli bir şekilde bizim arkadaşlarımızın beğenisine açılmalı.

Muaazzam çizgiler var. Ülkemizde neden bunlar basılmamış anlamadım ya. Neyse konu o değil. Ama 1 ay sonra muhtemelen muazzam bir İNGİLTERE arşivi sitemizde olmaya başlayacak.

Bu konu için yani İngiltere çizgisi için ayrı bir bölümmü oluştursak?

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci

Abi muaazzam bir meteryal deposu buldum, sayın abartman sayesinde, kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Eagle, valiant, viktor, TV21, TVcomic, velhasıl ingilterede çıkan o muaazzam dergileri indirmekle meşgulum, her bir yayın ortalama 600 sayıdan fazla, muhtemelen üstadın dediğine bakarsak 500 gb dan fazla bir eser sahibi olacağız.

Sıkıntı yüklemekte olacak. Bunda sizlerden de yardım bekleyebilirim. Nasıl yaparız bilmem ama bu konu muhakkak toplu ve düzenli bir şekilde bizim arkadaşlarımızın beğenisine açılmalı.

Muaazzam çizgiler var. Ülkemizde neden bunlar basılmamış anlamadım ya. Neyse konu o değil. Ama 1 ay sonra muhtemelen muazzam bir İNGİLTERE arşivi sitemizde olmaya başlayacak.

Bu konu için yani İngiltere çizgisi için ayrı bir bölümmü oluştursak?

İşin içinde sevgili abartman üstadımızın olduğunu anlamalıydım :Z iyi ki de var :) yabancı paylaşımların otomatik eski İngilizlere döndü ki harbiden direnc11'in de dediği gibi; muaazzam bir iş ve tam benlik de, bu arada; bizde hala neden basılmadığını tahmin edebiliyorum, o zamanlar dışarıda yayınlananların hepsinin bizde basılması demek; devasa çizgi roman yayınlamak demek ki bizde o okur ve para nerede, şimdi bizler değerini biliyoruz belki, ama o zamanki çocukluk yaşlarımızda şimdi olan çocuklar/gençler bunları okur mu hiç şu anda, benim bir tanesi için bile kendimi kaybettiğim bu eserlere; oğlum şöyle bir göz dahi atmaz, nedeni aslında açık; tarih oldular, çizgi romanlardaki görüntü monitörlerine bile “Televizyon” diyen bu eserleri; yeni nesil ne yapsın, tabii bu çizgi romanlar varken; TV bile yoktu (İyi ki de yoktu) ve ağabeylerimiz o vakitler; “Televizyon” kelimesinin anlamını dahi bilmezdi, şimdi de basılmamasının nedeni; yayınlansa en fazla 100 adet gibi bir şey satacağı, onu da bizler alırız ki kaç kişiyiz; bir avuç, işte amatör bağlam bu durumlarda devreye giriyor, tabii amatör çeviri/balonlama da yapsak; sonrası, hatta yakın gelecekte bile, bunları okuyacak çocuk/genç hemen hemen hiç olmayacak, şimdiki yeni nesil; geleceğin yaşlıları olsalar bile, tıpkı bizim gibi; bugün okudukları yani çocukluklarındaki çizgi romanları okumak isteyecekler yaşlıyken, kısacası bu eserler bizlerle birlikte bitecek; toprağa biz, tarihe onlar gömülecek, olsun, biz işimize bakalım işte :D evet körpedir zaman, ama ölümsüzdür Kutsal Çizgi Roman :)

Bu çılgın İngiliz projelerini; 4 gözle değil, 4 x 4 gözle bekliyorum dostum, harbiden :d

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Çizgi Romanın Meydan Larousse Gandor08 teşekkürler dostum harika kaynaklar

Üstadım asıl kaynak bilgisi sayın abartmandır. Ben biraz onun söylemlerinden hareketle bunlara ulaşabildim. Bilgi deposu o ben sadece yükleme yapıyorum. Teşekkür binlerce kez onundur. Umarım bilgilerini bizlerden hiç bir zaman kısıtlamaz. Bu çizgiler ve buna benzer bi dünya çizgi her ne olursa olsun yüklemek için elimden ne gelirse yapacağım.