Menomonee Falls Gazette Arşivi

Menomonee Falls Gazette Arşivi

İngiliz Çizgi Romanı (British Comics)

Like Tree43Likes
  • 14 Post By serdary67
  • 4 Post By büyük beyaz
  • 7 Post By scanfan
  • 3 Post By serdary67
  • 2 Post By akn62
  • 4 Post By abartman
  • 2 Post By savok
  • 2 Post By serdary67
  • 2 Post By seyhanf
  • 3 Post By seyhanf

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-08-2016, 20:57   #1

serdary67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 262666
•Rep Seviyesi :
serdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond repute
Standart Menomonee Falls Gazette Arşivi
Dostlar gazete dediğine bakmayın tam bir çr deryası ben daha indiremedim.Ama içinde yok yok cidden çok güzel bir arşiv tavsiye ederim.
Kapak olmadığı için koyamadım.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
serdary67 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2016, 21:44   #2

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1191116
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Evet çok güzel taranmış hemde.
Bunların renklisini de bulursanız tadından yenmez.
Alt 21-08-2016, 21:46   #3

scanfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1376664
•Rep Seviyesi :
scanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond repute

Bunlar gerçek bir hazine. Gazetede neler yok ki? Tam bir çizgi roman resmigeçidi. "Menomonee Falls Gazette" bir tür çizgi roman tefrika gazetesiymiş galiba, aynı anda 12-13 çizgi roman birden tefrika edilmiş. Teşekkürler sevgili "serdary67".

Konu scanfan tarafından (21-08-2016 Saat 21:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: imlâ
scanfan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2016, 23:33   #4

•Rep Seviyesi :
serdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond repute
Valla ben daha indiremedim kotadan bakalım bu hafta indirmeye çalışacağım cidden çok güzel bir arşiv var.
serdary67 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2017, 02:58   #5

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
akn62 is on a distinguished road
Serdary67 harika paylaşım. çocukluğumu hatırlattı..Rip Kirpy..tarzan ve diğerleri..sağol.
profesör and scanfan like this.
akn62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2017, 22:57   #6

abartman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 561202
•Rep Seviyesi :
abartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond repute
230 küsur sayıydı yanlış hatırlamıyorsam. Yıllardır süren tüm seri sayılarının taranması işlemi daha iki üç hafta önce tamama erdi. Gerçekten yüksek kaliteli taramalardır, kesinlikle işin ehli tarafından yapıldığı fark edilecektir.

Bu kıymetli seri de Serdar dostumuzun radarından kaçamamış. Zamanlama da mükemmel..

Sağol Serdar...
abartman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2017, 23:37   #7

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1234753
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Teşekkürler Serdar.
Bir de şunu benim için bulsanız çok makbule geçer.
Baltimora and profesör like this.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2017, 01:30   #8

•Rep Seviyesi :
Savok üstadım mesajını görünce hemen aradım şu ana dek rastgelemedim bulursam eklerim saygılar.
Baltimora and profesör like this.
Alt 21-03-2017, 06:36   #9

•Rep Puanı : 5059
•Rep Seviyesi :
seyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond repute
ilk iki sayisini Mediafire'a yukledim: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Bu ilk yuklemem, umarim yanlis yapmadim. Olmadiysa yazin bir daha deneyeyim.
profesör and abolardis like this.
seyhanf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2017, 06:44   #10

•Rep Puanı : 5059
•Rep Seviyesi :
seyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond reputeseyhanf has a reputation beyond repute
Sevgili Serdary'nin koydugu arsive zaten hepsi yuklenmis, ben farkinda olmadan bendeki sayilari yuklemeye niyetlendim. Ozur dilerim.
seyhanf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
çizgi roman tefrika, gazete, menomonee falls

Seçenekler
Stil