İleri Yavrutürk Sayı 3

eldora25

Süper Üye
28 Haz 2009
242
404
:wbtr:

jiz4ls.jpg

Sevgili bakunin ve ertuğrul üstatlarımın tavsiyelerine teşekkür ederim.Bu sayıda sayfa düzenlemesi yapmaya çalıştım umarım becerebilmişimdir.Yıpranmış kötü görünen bir dergi de olsa sadece Türk çizerlerin yer aldığı bu nostaljik eserin kaybolup gitmesine göz yummak istemedim.İlgilenen herkese teşekkürler .Sağlıcakla kalın.:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,516
3.sayıyıda paylaştığın için sonsuz teşekkür.Evet ufak tefek eksik var ama ilk taramalar olduğu için önemli değil zamanla kendin kaliteyi oluşturursun...Saygı ve muhabbetle...

hakanbi

Süper Üye
3 Şub 2011
511
75
ikinci sayıyı bir türlü açamadım,inşallah bunda problem çıkmaz.teşekkürler

eldora25

Süper Üye
28 Haz 2009
242
404
Arkadaşlar eski tarayıcım arızalandığı için tarama yapamıyorum .Yeni bir tarayıcı almam lazım bana ne önerirsiniz acaba marka model olarak ?

eldora25

Süper Üye
28 Haz 2009
242
404
ikinci sayıyı bir türlü açamadım,inşallah bunda problem çıkmaz.teşekkürler

Açılma derken şifre yoktu dosyada ama ne hatası aldınız acaba ve herkeste mi aynı yeniden upload yapayım sorunluysa , tarayıcım da arızalandı 3 fasikülün her sayfasını en az10-15 kez deneyerek yaptım devam edemiyorum yoksa derginin devamı vardı.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Açılma derken şifre yoktu dosyada ama ne hatası aldınız acaba ve herkeste mi aynı yeniden upload yapayım sorunluysa , tarayıcım da arızalandı 3 fasikülün her sayfasını en az10-15 kez deneyerek yaptım devam edemiyorum yoksa derginin devamı vardı.

Sevgili eldora25
bu sayıda derginin devamı olduğunu söylemişsiniz.
Tamamlarsanız çok makbule geçer.
Saygılarımla..