Il Grande Blek (ita) 010

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
image00gk001.jpg

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,745
İstanbul
"Büyük Blek" galiba yine kaçmayı başaracak gibi gözüküyor. Çizgi roman sevgimizin dâim olmasını biraz da kahramanlarımızın düşmanlarının bu büyük beceriksizliklerine borçluyuz. 5-10 metreden koca hedefi vuramayan düşmanlar... Ama hedef hareket hâlinde, değil mi? :)

Teşekkürler, üstâdım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Nihat daha onuncu kitapçıkta Blek dostumuzu öldürmeye karar vermiş..
Sevgili vefalı orjinal hali ile bu seriyi paylaşma fikrine sıcak bakıyorum ancak bunu ayrı konu açmak yerine tek bir konuda cevap şeklinde paylaşmak daha ulaşılabilir ve daha düzenli olur diye düşünüyorum..

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci
Ben de bu serinin kapaklarına bittim, kesinlikle daha net olma şansı yok, bu son noktası ki; iç taramalar da ayrı birer kaymak, sağol üstadım :)

image00017wrw.jpg

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
Nihat daha onuncu kitapçıkta Blek dostumuzu öldürmeye karar vermiş..
Sevgili vefalı orjinal hali ile bu seriyi paylaşma fikrine sıcak bakıyorum ancak bunu ayrı konu açmak yerine tek bir konuda cevap şeklinde paylaşmak daha ulaşılabilir ve daha düzenli olur diye düşünüyorum..

Sevgili savaş italyan sitesinden 24 saatte bir tane indirebiliyorum,indirdiğim pdf dosyasını jpg ye çevirip paylaşıyorum.Siz nasıl öngörürseniz öyle yapalım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Sabır isteyen bir iş olduğunu biliyorum üstadım.. Çok emek veriyorsun. Ozan'ın dediği gibi çok da kaliteli bir çalışma.. Ancak tek bir başlık altında olursa hem sürekli gündemde olur, hem de bütünlüğü bozulmaz, Yabancı çizgi roman paylaşımlarında Nihat'ın uyguladığı sistemi uygulamak istiyorum..

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
980
Buna benzer bir kapak, çok sonraları Zagor'da da kullanıldı. Bkz. Canlılar cehennemi - inferno vivi (orijinal sayı 20 idi galiba). Teşekkürler üstad.