Les albums du Grand Blek (Color) 197-227

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,480
Şu an itibarıyla serinin yaklaşık %70'ini indirmeyi başardım. Elimdekileri seri şekilde 1-10, 27-37, 111-140 şeklinde paylaşıma sunacağım. En sonunda tek başlık altında açarız.

blek197227tile.jpg

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,346
1,721
Teşekkür ederim sevgili gandore08,

Çizgi Diyarı için çizgi roman severler için yapılan en büyük katkılardan biri..

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Her zaman söylüyorum, Forumumuzdaki yabancı kaynaklar yurt dışındaki bir çok siteyi imrendirecek nitelikte..

Gandor08'de bu katkıları yapanların başında geliyor, çok teşekkürler...

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Her zaman söylüyorum, Forumumuzdaki yabancı kaynaklar yurt dışındaki bir çok siteyi imrendirecek nitelikte..

Gandor08'de bu katkıları yapanların başında geliyor, çok teşekkürler...

Nedendir bilinmez (ki ben de hiç bilmiyorum), yine ara ara üstünde olduğum konu tekrar aklıma düştü sayenizde üstadım şimdi; niçin bizim çizgi romanlarımız yabancı dillere çevrilmesin?
Bir daha “Zihni Sinir” ısrarla çalışıyor belki üç kuruşluk beynimde, sürekli ki sanırım rahat bana batıyor gibi; hem de ilk Çizgi Diyarı’nda yayınlansa bu ilk bağlam...
“Zor mor”; başıma ne gelirse gelsin; Boraks 1 bende, en azından; “Sadece kendime” ve son 14 sayfa, paylaşacak cesaretim yok, okurum bol bol kendim tekrar tekrar, bitecek ki olası durumda balonlamacı bakalım nasıl bulacağım forumda hemen hemen kimsenin okumayı istemediği bir dilde.
Olsun; Kutsal Çizgi Roman tüm zamanlarda hep bizimle ve her yerde, sevgi ve saygılarımla,

Son düzenleme:

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
yukardaki dostlara aynen katılıyorum paylaşımlar gerçekten sitemize ve çr sevenlere büyük bir katkı, güzel, imrendirici. bizim çizgilerimizin de tüm dünyada paylaşılması dileğiyle teşekkürler.