CONAN 2...KARGO MASADA

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,727
Kdz. Ereğli
BO846j.jpg

Ve sonunda Conan 2. Cilt geldi. 498 sayfa... Bilmem beğenecek misiniz... Yakında belli başlı kitabevlerinde olacağını zannediyorum.

Darısı Conan 3. Cildin başına

Son düzenleme:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Conan'n hikayelerini Türkçe ile buluşturduğunuz için Conanseverler oalrak siz ne kadar teşekkür etsek azdır. Elinize sağlık. Umarım sevgili barbarımız ÇRda Türkçe olarak gösterdiği başarıyı edebiyat alanında da gösterir.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara
Gece kitaplığına geldiyse başka yere gitmesini beklemeden kaynağından alalım hemen :)
Bu arada halen birinci cildi almayanlar İdefix'de 13,80'e düşmüş fiyatı. Kaçırmayın.

semihd

Kıdemli Üye
7 May 2011
156
361
Hem bu kitabın hem de birinci kitabın siparişlerini verdim. Heyecanla bekliyorum. Bayram ertesinde elimde olur herhalde. Keşke biraz daha erken davransaydım ve kitapları tatilde okuyabilseydim. Bir çizgi roman sevdalısının, Çizgi Diyarı'nın emektarlarından birinin çevirileriyle bu iki kitabı okumak çok hoş olacak. Ellerinize sağlık.

Onur69

Yeni Üye
22 Eyl 2012
18
29
Epeydir Çizgi Diyarı'na girememiştim. Bu yüzden bu özel kitaplardan şimdi haberdar oldum. Ellerinize sağlık. Umarım okuyanı bol olur.

kelkirpi

Kıdemli Üye
25 Ocak 2011
519
1,788
sayın hüseyin hocam, her iki kitabı da aldım ve sabır göstererek 3. cildi de almadan okumamaya karar verdim. umarım en kısa zamanda 3. cilt de çıkar ve alıp tüm seriyi ara vermeden okurum. emeklerinize sağlık.

semihd

Kıdemli Üye
7 May 2011
156
361
Hem bu kitabın hem de birinci kitabın siparişlerini verdim. Heyecanla bekliyorum. Bayram ertesinde elimde olur herhalde. Keşke biraz daha erken davransaydım ve kitapları tatilde okuyabilseydim. Bir çizgi roman sevdalısının, Çizgi Diyarı'nın emektarlarından birinin çevirileriyle bu iki kitabı okumak çok hoş olacak. Ellerinize sağlık.

Heyecanla beklediğim kitaplarım nihayet bugün geldi. Herhalde biraz bayram tatili biraz da PTT kargo hızı nedeniyle bugüne sarktı ama sonunda kavuştum kitaplarıma. Artık keyifle okuma zamanı.