'Hürriyet' Temel Britannica Cilt 20

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Bu hikaye de burada bitti. 20 ciltlik bir ansiklopedi kütüphanemizde yerini aldı. İsterseniz okursunuz ama bir gerçek var ki bu ansiklopedi asla sararmayacak; resimleri ve yazıları hep güzel olarak kalacak.
Dile kolay tam 20 koca cilt! Bahsettiğiniz üzere bu ansiklopedinin yaprakları asla sararmayacak, resimleri ve yazıları hep güzel olarak kalacak. Zannediyorum ki bu kıymetli taramalarınızdan bir çok öğrenci kardeşimiz ödevlerinde bir şekilde istifade edecektir. Yaptığınız bu önemli kültür hizmeti için çok teşekkür ederim Üstadım, ellerinize ve yüreğinize sağlık!

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
Kütüphanelerimizin olmazsa olmazıydı
Ansiklopediler. Bu önemli ansiklopedi de
temel bilgi kaynağı olarak bir çok öğrenciye
yardım etmiştir, bir çok kişi keyifle sayfalarını
karıştırmıştır. Şimdi tabletlerde aynı şeyi yapmak
mümkün olacaktır her zaman. Tüm emekleriniz için
teşekkür ederim sayın "dişlivida".

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,694
Gazete yok, kupon yok, beklemek yok.
Üstelik her an cebinde. :)
Sayın dişlivida emekleriniz için çok teşekkürler önemli bir kaynak kazandırdınız forumumuza.
Peki taramaları pdf olarak yapıp boyutunu mu küçülttünüz? Kaliteleri çok iyi üstelik düşük boyutlu olmuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dişlivida

Süper Üye
11 Nis 2010
1,119
4,535
yazıcıda taradım. resimleri pdf ye çevirdim abbyy finereaderla boyutunu küçültüm vasfını yani kalitesini ise korudu daha önce reduce diye bir program kullanıyordum hem fazla boyutunu düşürmüyordu hemde kalitesi iyi değildi yalnız abbyy finereader biraz yavaş işlem yapıyor belki benim bilgisayar eski olduğundan olabilir.

Son düzenleme:

dişlivida

Süper Üye
11 Nis 2010
1,119
4,535

Temel Britannica Cilt 20 .pdf - 38 MB

Bu hikaye de burada bitti. 20 ciltlik bir ansiklopedi kütüphanemizde yerini aldı. İsterseniz okursunuz ama bir gerçek var ki bu ansiklopedi asla sararmayacak; resimleri ve yazıları hep güzel olarak kalacak.

Moderatör tarafında düzenlendi: