Hürriyet Çocuk Magazin Derlemesi - ANNA ve DAN-2

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Hugo Pratt ustanın okumadığım bir eseri, hemen indirip okumam lazım, Milliyet Çocuk'tan çok eser okumuşumdur, ama Hürriyet ve Tercuman Çocuk bilgim aşırı zayıf, eline sağlık üstadım.

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,834
Fatih İstanbul
5 Nisan 2012 de ben de 5 macerayı biraraya toplamıştım.
Ancak orijinaliyle karşılaştırdığımda 1 sayfanın Hürriyet Çocuk dergisinde yayınlanmadığını fark ettim.
Kendim balonlayıp eklemeyi düşündüm ama bir türlü kısmet olmamıştı.

Bu sayfa 1.bölümün son sayfası yani bu paylaşımın ilk sayfasından 1 sayfa öncesi.Belki balonlamaya talip olan birisi çıkar diye aşağıya sayfayı ekledim.
Hürriyet Çocuk Dergilerni emek verip tarayan Melih41 abime de teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,765
İstanbul
İşte bu derlemeyi çok sevdim. Birkaç nedenle sevdim:

Öncelikle Hugo Pratt'ın bir eseri olması önemli kılıyor onu. Bundan başka derlemeye baz teşkil eden taramalar tek elden, üstelik Melih41 gibi bir ustanın elinden çıkınca derleme de yüksek bir kaliteye sahip oluyor haliyle. Geri dönülmemek üzere arşivlerimizdeki yerini alıyor.

Son olarak derleme çalışmalarına büyük emek veren, sevgili fantoma98'in de hakkını teslim edip teşekkürlerimizi iletmemiz lazım.

Kolibri üstadımızın tamamlayıcı sayfasını balonlama işini üstlenecek bir dostumuz muhakkak çıkacaktır.

Emeği, katkısı geçen tüm dostlara teşekkür ediyorum.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Sevgili dostlar sağ olsunlar, paylaşım hakkında gerekli ve yeterli bilgiyi vermişler.
Bize düşen de bu harika olduğu anlaşılan paylaşımı keyifle okumak
ve Sayın "Melih41" ve Sayın "fantoma98" kardeşlerimize gönül dolusu teşekkürlerimizi iletmek...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,620
hiçbiryerde :)
Hugo Pratt'ı Corto Maltese'den biliyor ve seviyorum,
eminim bu seri de güzeldir. Zaten Corto'nun Tuz Denizi
hikayesine o kadar benziyor ki bu macera, en azından havası :)
Üstatlar da gereken ilgiyi göstermişler.
Teşekkürler, selam ve saygılarımla...