Hürriyet Çocuk Magazin 1983 Sayı - 26

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,811
Bu sayıda başlayan Dedektif Semi yayınlandığı yıllarda da çok hoşuma giden Frankafonlardandı,
Hürriyet çocuk çevirisine uygun balon yapıştırmaya başladım. Bakalım bitirebilecekmiyim.

2qcfaj7.jpg
2dif03c.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,071
Zengin içeriği,kaliteli sayfa düzeni,ileri düzeydeki ofset baskısı ile beğenilen dergi,26.sayıdan itibaren DEDEKTİF SEMİ ve vahşi hayatı anlatan YÜRÜYEN DAĞ ile geldi.
Emek ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederiz.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili üstadım seni yeni bir paylaşımla aramıza görmek çok güzel.. Saygılarımı sunuyorum üstadım.. Bir sorum da dedektif Semi ayrı bir paylaşım mı olacak?

12 Şub 2010
15,006
543,642
Oyyy! :) Mahallede şenlik varmış

Hemen bakalım Dedektif Semi'ye

Teşekkür ederim sevgili dostum, sesini duymak çok iyi geldi

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,811
Sevgili üstadım seni yeni bir paylaşımla aramıza görmek çok güzel.. Saygılarımı sunuyorum üstadım.. Bir sorum da dedektif Semi ayrı bir paylaşım mı olacak?

Hürriyet Çocuk'taki çeviri ve elle yazılmış karigrafiyi kullanacağım
ve ayrı bir album olarak tek sayı paylaşacağım diğer maceralar
Almanca olduğu için beni aşıyor.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Eline sağlık üstadım, Tercüman Çocuk gibi; Hürriyet Çocuk da pek bilmediğim seri, ben bir Milliyet Çocuk dergisine takılmış öyle kalmıştım ki ne takılma; hiç sekmezdi üye olunca tabii, sonra kısa bir süre çıkan Yaman'la çocuk dergileri kapanmıştı hayatımda, ama hepsini okumayı şimdi tamamlıyorum işte sayenizde üstadım.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,678
İstanbul
Çocuk dergileri çizgi roman tarihimizde olduğu gibi Çizgi Diyarı'nda da özel bir yere sahip. Sahiden çizgi roman sanatının en özgün eserleriyle, çoğu zaman çocuk dergileri sayesinde erişebildik. Hürriyet Çocuk dergisi de nitelikli içeriği ile keşke devam edebilseydi dediğimiz dergilerden. "Büyük" gazeteler arasında çocuk dergisi çıkarma akımına en son katılan Hürriyet olmuştu ama çok da uzun ömürlü olamadı galiba.

Teşekkür ediyorum, üstadım.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Teşekkür ederim ağabey,
hoşgeldin tekrar. Hep böyle
iki-üç gün arayla yetişebiliyorum,
forumun hızına ayak uydurmak zor!
Selamlar, saygılar.