Hürriyet Çocuk Magazin 1983 Sayı - 04

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,802
hrriyetocuk04001.jpg

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,854
Çocuk dergisi dediklerimiz bildiğimiz çoğu kitaptan daha güzel.,hele tarama kalitesi mükemmel ise okumak daha zevkli...
Eline sağlık,teşekkür ederim.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Sağol dostum, eline sağlık. Hemen hemen aynı jenerasyondan olduğum Maradona, Platini ve Keegan'ı dünya kupasının genç yıldızları olarak karşımda görmek çok keyifli oldu. 31. sayfadaki tarih bulmacası da çok güzel ama 10 mantık hatasından sadece 7 sini bulabildim, o kadar dikkatli bakmama rağmen başlangıçta kesin vardır dediğim kol saatini de bulamadım.

Teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,638
Blueberry bile kafi bu dergiyi okumak için

Anna ve Davn 'ın çizgilerini Hugo Pratt çizgilerine benzettim, O mudur ?

Attila'da Ersin Burak'ın nefis çizgilerini gölgeleyen Metin Soysal 'ın " ŞUNLARA BAK HUNLULAR " 'ı olmuş. Macarlılar değil Macarlar, Türklüler değil Türkler gibi
Hunlular değil Hunlar olması lazım. Bu hataya sık rastladığım için söylemek ihtiyacı duydum.

Şimdi UEFA başkanı Platini'nin tıfıl haliyle fotoğrafı var

Askerin gözünde gözlük, ağzında puro, savaş alanında kadın, askerin başında demlik, bir askerin başında fes, bir başkasında yirminciyüzyıl asker kaskı, aynı askerin giysisi, bir askerin elinde çatal, atın başının solundaki yeniçerinin yakalı tişörtü, sağ alttakinin işlemeli kavuğu bulabildiğim mantık hataları:)

Başka çizgi romanlar ve konularla çok güzel bir dergiymiş.

Teşekkürler sevgili Melih41

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,802
Evet Hugo Pratt çizgileri. Ben yavaştan Kadıköye rota
çevireyim sevgili sevgili Profesör, iyi hafta sonları..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Değerli Melih41 kardeşim çocukları bilmem ama ben zevkle okuyorum bu dergileri.İçerik çok güzel,tarama harika,paylaşan dost güzel,daha ne olsun ki?
Sevgili kardeşim çok teşekkür ederim.İyi bir haftasonu geçirmeni dilerim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Yani şimdi bu çocuk dergileri yayınlandığında ben çocuk olmaktan utanır gibi bunları görmezden gelmişim, hoş kötü de olmamış böylece HDMI kalitesinde yüksek çözünürlüklü okuma olanağı buldum..Yüksek çözünürlüklü teşekkürler üstad..