Mister NO Renkli 040

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Yeni sayı için teşekkürler, üstadım.
En son 34. sayıyı verdiniz diye biliyorum.
Aradaki sayıları hazırlamayı sanırım düşünüyorsunuz.
Yardımcı olunacak bir konu varsa seve seve
yardımcı olurum.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Teşekkürler Sayın "huge"...
Renkli Mister No keyfine devam...
Selamlar kardeşim...

52308R.gif

huge

Çeviri & Balonlama
6 May 2015
967
29,580
fethiye
Sevgili Dindar kardeşim ;
Öncelikle ilgin ve kibar yardım teklifin için çok teşekkür ederim. Mister No renkli seride sizin de bahsettiğiniz gibi 34. sayıya kadar paylaşım yaptım. Devam eden 35-36-37-38 ve 39. saylar şu an kendi arşivimde hazır durumda fakat bu sayılar ert1569 kardeşim tarafından paylaşıldı. Benim hazırladığım kitaplarla ert1569 kardeşimin paylaştıkları arasındaki tek fark iç kapaklar ve sayfalardaki çerçeve boşluğunun benim kitaplarımda daha dar olmasıdır. Tekrar ilginiz ve teklifiniz için çok teşekkür ederim. Sağlıklı günler dileklerimle.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Sevgili Dindar kardeşim ;
Öncelikle ilgin ve kibar yardım teklifin için çok teşekkür ederim. Mister No renkli seride sizin de bahsettiğiniz gibi 34. sayıya kadar paylaşım yaptım. Devam eden 35-36-37-38 ve 39. saylar şu an kendi arşivimde hazır durumda fakat bu sayılar ert1569 kardeşim tarafından paylaşıldı. Benim hazırladığım kitaplarla ert1569 kardeşimin paylaştıkları arasındaki tek fark iç kapaklar ve sayfalardaki çerçeve boşluğunun benim kitaplarımda daha dar olmasıdır. Tekrar ilginiz ve teklifiniz için çok teşekkür ederim. Sağlıklı günler dileklerimle.

Değerli üstadım;
Ben renkli fumettileri sadece sizin elinizden çıkarsa okuyorum... :)
Diğer arkadaşlarım alınmasınlar lütfen.
Yapılan her emeğe saygım var.
Kesinlikle kötülemiyorum.
Onların çalışmaları da mükemmel.
Fakat sizin çalışmalarınız bende alışkanlık oldu.
Hele hele iç sayfa düzenlemelerinize hayranım.
Demek ki 34. sayıdan sonra 40. sayıyı okuyacağım...

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
680
12,464
Ankara
Huge üstadım elleriniz dert görmesin. Sizden kardeşiniz olarak eğer elinizde hazırsa 34-39. renkli sayıları paylaşmanızı rica ediyorum. Sizin farkınızla arşivlemek bizim için ayrı bir zevk. Umarım bu küçük isteğimi kırmazsınız. İyi ki varsınız. Özlemişim paylaşımlarınızı.