Renkli Zagor 401

huge

Çeviri & Balonlama
6 May 2015
967
30,255
fethiye
Arkadaşlar bu paylaşımım altındaki bayram mesajımı dikkatsizliğim yüzünden yanlış yazmışım. Bu hatamı bana hatırlatan agartan arkadaşıma çok teşekkür ederim vede bütün diyardan özür dileyerek tüm diyarın Zafer Bayramını kutlarım.

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
693
13,105
Ankara
Üstat 400'lere el atmışsınız devam edecek misiniz o yandan ona göre yön vereyim. Aynı sayıları paylaşmadan seriyi bitirmek açısından yazıyorum.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Mükemmel paylaşımlar.
Daha hiç birini indirmedim.
Soluksuz izliyorum.
Ama emin olun görmek yeterli bu kadar güzelliği.
Emeği geçen dostlara saygılarımla.
Baltalı ilah korku dinlemez.
Granitten yapılma baltasını vurduğu anda korku atmosferi kaçacak delik arar girecek in arar.
Böyle bir kuvvet ancak Zaloğlu Rüstem'de birde Köroğlu'nda ancak olabilir.
Belki Karbonat Erol da da bulunabilir.
Allah vergisi acı kuvvetiyle Çiko da yakıcı asit gibidir maaşallah.
Özellikle midesinden salgıladığı HCL asit en güçlü çeliği bile eritir,demiri dans ettirir.
Böyle büyük bir değerdir Çiko abimiz.
Az çekmedi oda.
Yıllarca at sırtında ,tabanvayla Vahşi Batı nın girilmedik çıkılmadık yerini bırakmadı.
Azmı mide fesadı geçirdi.
Bir intihar gibi puşt olmuşken Kovboylar o aziz Kızılderili milletinin yanında yer aldı.
Onların bağımsızlık savaşlarında en ön saflarda motivasyon sağladı.
Bir çok cephede derin yaralar aldı.
Yıllarca Bataklıkta kadim dostu çizgi roman arkadaşı Zagor la yıllarını insanlığa adadı.
Ne çekti be.
Böyle bir yürek aslanda bile yoktur.
Hele bir ciğer varki ayıda bulunmaz deniz aslanında hiç olmaz.
Zagor un bile imrenerek baktığı tartıya vursan 50 kilo çeker bir ...beyni vardır ki Rahmetli Leonardo bile imrenerek yadetmiştir kendisini.
Hatta hiç unutmam Zagor zor bir durumdayken büyük insan Çiko göbeğini kaşıyarak olayı seyretmişti.
Böyle büyük bir değerdir Çiko abimiz.
Boş zamanlarında bale izleyen ,klasik müzik dinleyen Annunakileri araştıran ,Dogon ,Sirius konularında atmasyonel ,işkembei kübradan sıkmasyonel ,kulaktan dolma ,hurafeden olma kadim ve derin bilgilerini Youtube dan insanlığın kafasını karıştırmak üzere hizmetimize sunmaktadır.
Üstadımız Çiko Youtube'dan günün akşam saatlerinde saat 19:00 civarında Darkwood da adlı kanalında sohbetler yapmakta önüne gelene giydirmektedir.
Abone sayısı milyonları bulan Üstad Çiko özellikle Youtube da 2 saat nasıl sövülür ,goy goy ve dedikodu nasıl yapılır ,fitne ve fesat nasıl çıkartılır gereksiz bilgi nasıl yaygınlaştırılırın önlenmesi konusunda görüşlerini dile getirmektedir.
Zaman zaman rahmetli Barış Manço abimizin Kazma şarkısını hediye eylemektedir.
Yolu yolumuz olsun hayırlı olsun.
Buyrun cenaze namazına.

Son düzenleme: