HT TARİH (31 Ekim 2010) Sayı: 23

HT TARİH (31 Ekim 2010) Sayı: 23

HT Tarih

Like Tree26Likes
  • 16 Post By ertuğrul
  • 1 Post By ccahitkar
  • 2 Post By İskenderunlu
  • 2 Post By pandora1972
  • 2 Post By profesör
  • 1 Post By orgunvaran
  • 2 Post By Baltimora

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27.Eylül.2012, 02:45   #1
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1831832
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Yeni HT TARİH (31 Ekim 2010) Sayı: 23

HT TARİH 2010 - Sayı 23

31 Ekim 2010 tarihli 23. sayısı

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Okumanızı tavsiye edebileceğim güzel bir tarih dergisi.
İyi okumalar.

Konu Baltimora tarafından (Bugün Saat 09:38 ) değiştirilmiştir. Sebep: Resim linki ölmüş, yenilendi.
ertuğrul isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Eylül.2012, 19:51   #2
Süper Üye

ccahitkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 32879
•Rep Seviyesi :
ccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond reputeccahitkar has a reputation beyond repute
Çalışmalarınız için teşekkür ederim.
Baltimora bunu beğendi.

Tohumdur.

Bire kırk verir.

Verdiği kırkın her biri

bir tohumdur ki

o da bire kırk verir.

Bilgi

de tohumdur.

Bire yüz verir.

Verdigi yüzün her biri

Bir tohumdur ki;

sana bilgelik, torunlarına da ilham verir.
KIZILDERİLİ KİTABESİNDEN
ccahitkar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Eylül.2012, 19:54   #3
Süper Üye

İskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 49735
•Rep Seviyesi :
İskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond repute
Bu habertürk her şeyi ile bende nefret uyandırır..
deadlouse71 ve pandora1972 bunu beğendi.
Alt 27.Eylül.2012, 22:00   #4
Aktif Üye

pandora1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 73421
•Rep Seviyesi :
pandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond repute
Wbtr
Al benden de o kadar, sevenlerine bir şey diyemem tabii ama oradan gelecek bilgi Allah'tan gelsin; yandaş bilgi sahibi olacağıma bilgilenmem daha iyi.
deadlouse71 ve İskenderunlu bunu beğendi.
pandora1972 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Eylül.2012, 01:06   #5

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Televole tarihçisini kapakta görünce benim notum belli

Hele Altaydan kaçan yiğit ortağı ile birlikte Pelin Batu'ya yaptıkları aklıma geldikçe

Aklıma bir fıkra geliyor

Kadının birini çok küfür ediyor diye şeyhülislama şikayet etmişler
Şeyhülislam sabahın köründe kadıyı teftişe gelmiş, kahvesini içerken
adamın biri gelmiş, kadıya : " kadı hazretleri, dün gece karım öldü, üvey kızımın nikahı bana düşer mi " diye fetva istemiş
Kadı şeyhülislama dönmüş " işte ben böylelerine küfrediyorum " demiş
Baltimora ve pandora1972 bunu beğendi.
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Eylül.2012, 14:13   #6
Yasaklı Üye

kalantorxl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
kalantorxl is on a distinguished road
Ertuğrul abiye paylaşımı için teşekkür ederim.

Murat Bardakçının programını uzun zamandan beri takip ediyorum. Programın sunuş şeklinden, programdaki bayanlara davranışlarından vs. hiç hoşlanmıyorum.

Fakat kendisinin hoş olmayan davranışları programı seyretmeme engel değil. Programı fikir sahibi olmak için değil bilgi sahibi olmak için izliyorum. Doğruyu fikirlerine ters düştüğü gözardı etmek bana yanlış geliyor.

Konu kalantorxl tarafından (29.Eylül.2012 Saat 14:17 ) değiştirilmiştir.
kalantorxl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08.Mart.2017, 22:22   #7
Aktif Üye

orgunvaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10022
•Rep Seviyesi :
orgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond reputeorgunvaran has a reputation beyond repute
Değerli scanfan eğer cildimi dağıtmayacaksanız. Bende bu derginin tüm sayıları mevcut.. Ve cildim geri gelecekse.. insanlar faydalansın..
turhal bunu beğendi.

Konu Baltimora tarafından (Bugün Saat 09:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: İmla..
orgunvaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 09:46   #8
Yönetici

Baltimora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 104257
•Rep Seviyesi :
Baltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond repute
Alıntı: profesör´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Televole tarihçisini kapakta görünce benim notum belli.

Hele Altaydan kaçan yiğit ortağı ile birlikte Pelin Batu'ya yaptıkları aklıma geldikçe..

Aklıma bir fıkra geliyor:

Kadının birini çok küfür ediyor diye şeyhülislama şikayet etmişler
Şeyhülislam sabahın köründe kadıyı teftişe gelmiş, kahvesini içerken
adamın biri gelmiş, kadıya : " kadı hazretleri, dün gece karım öldü, üvey kızımın nikahı bana düşer mi " diye fetva istemiş
Kadı şeyhülislama dönmüş " işte ben böylelerine küfrediyorum " demiş

Allah gani gani rahmet eylesin. Sabah sabah çok güldüm sevgili Haluk ağabeyimizin (profesör) yıllar önceki paylaşımındaki fıkraya.. Kadı da Nasrettin Hoca kadar nüktedan biriymiş herhalde.. Bu arada diğer görüşlerine de sonuna kadar katıldığımı belirtmeliyim. Ruhu şad, mekanı cennet olsun..
murtaza5 ve gorgon bunu beğendi.

Bookmarks

Etiket
çizgi roman, çizgiroman, haber türk, tarih dergisi

Seçenekler
Stil