Hortlak Sayı - 2017/16

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,963
103,815

İyi okumalar...

dv9is3thqsaercpx3.jpg

Hortlak mizah dergisinin de sonuna geldik...
Gönül isterdi ki yayın hayatına devam etsin...
Mizahın altın çağı 70-80'li yıllar bana göre.
Neyse başka serilerde görüşmek üzere...​

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,856
Muhteşem bir final olmuş.
Seri tamamlandı.
Sana seri dayanmaz,sen atom karınca gibisin.
Emek dolu paylaşım için teşekkür ederim.
Yeni serilere doğru yolculuğa devam.

akfa kalesi

Yeni Üye
6 Eyl 2009
8
15
indirilen rar. arşivi hasarli uyarisi veriyor açilmiyor.neden olabilir acaba.13-15 ve 16. sayilar dişinda sorun yok ancak bu sayilar açilmiyor.yardimci olabilirmisiniz.

akfa kalesi

Yeni Üye
6 Eyl 2009
8
15
Teşekkürler, bilgisayarımın rar programını yeniden yükledim sorun çözüldü. emeği geçen herkese çok teşekkürler. İndirdiğim dergileri inceleme fırsatım oldu çok beğendim ve 16 sayıyı da satın aldım. kitap fuarlarını ziyaret edemeyen, yaşadığı şehirlerde bu tür etkinlikler olmayan bencileyin pek çok kişi eminim buradan inceleme fırsatı bulduğu ve yeni çizgi roman yayinlarindan haberdar oluduğu pek çok eseri internetten satın almıştir. çizgidiyari.com´a teşekkürler. 16 sayinin 14 sayisini uykusuz dükkanda çok uygun fiyata bulabilirsiniz.15 ve 16. sayilar internette ve sahaflarda farkli sitelerde mevcut, edinmek isteyenlere duyrulur. saygilar selamlar.

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,963
103,815
Teşekkürler, bilgisayarımın rar programını yeniden yükledim sorun çözüldü. emeği geçen herkese çok teşekkürler. İndirdiğim dergileri inceleme fırsatım oldu çok beğendim ve 16 sayıyı da satın aldım. kitap fuarlarını ziyaret edemeyen, yaşadığı şehirlerde bu tür etkinlikler olmayan bencileyin pek çok kişi eminim buradan inceleme fırsatı bulduğu ve yeni çizgi roman yayinlarindan haberdar oluduğu pek çok eseri internetten satın almıştir. çizgidiyari.com´a teşekkürler. 16 sayinin 14 sayisini uykusuz dükkanda çok uygun fiyata bulabilirsiniz.15 ve 16. sayilar internette ve sahaflarda farkli sitelerde mevcut, edinmek isteyenlere duyrulur. saygilar selamlar.

Sorun devam ediyorsa mesaj yazın tekrardan yükleriz. İyi okumalar.