Atilla-Mon Amour (Franck Bonnet & Jean-Yves Mitton)

honeybadger

Çeviri & Balonlama
21 Haz 2009
62
1,871

Atilla Aşkım 01 - Dişi Kurt, Lupa

Rapidshare :
Mediafire :

Atilla Aşkım 02 - Demir Kapılar

Rapidshare :
Mediafire :

Son düzenleme:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Sizlerde olmasanız,yarım bırakılan veya hiç yayınlanmayan çizgi romanları okuma olanağına hiçbir kavuşamayacağız.Emeğinize, gözünüzün ışığına sağlık.

Son düzenleme:

recep67

Yeni Üye
24 Ağu 2009
54
23
şu an iş yerinin bütün yorgunluğu geçti sayenizde ne desem boş sizleri çooook seviyorum

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Dört gözle bekliyoruz, sevgili honeybadger.Böylesi mükemmel buram,buram tarih kokan kitapların daha da çoğalması dileğimle ellerine sağlık.

Sağlıcakla.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Dostum balonlama ve çevirilerinizin müptelası oldum .Bilesiniz ve teşekkürler.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Dört gözle bekliyoruz, sevgili honeybadger.Böylesi mükemmel buram,buram tarih kokan kitapların daha da çoğalması dileğimle ellerine sağlık.

Sağlıcakla.

Yukarıdaki iletimde geçen; "Böylesi mükemmel buram,buram tarih kokan kitapların daha da çoğalması dileğimle"ifadesini geri alıyorum.

İlk iki kitabı büyük bir ilgi ama nefretle ve sinir küpü olarak okudum.Bu kitabı yazan ve çizen aşağılık Fransızlar'a bir kaç çift söz söylemezsem içim rahat etmeyecek.

Bir tarih böyle mi çarpıtılır?, böyle mi? alçakça resmedilir?

Baştan aşağı iftira, hile ,desiselerle dolu bir senaryo yazılmış ve çizilmiş.Başta Büyük Hakan , o mütevazi kağan Atilla öyle çizilmiş ki seks düşkünü,cılız, aptal, kibirli ve daha bir çok sıfat yakıştırılmış ki ben bu iftiraların hepsini aynen bu kitapların yazar ve çizerlerine iade ediyorum.

Burada Atilla Hanı anlatacak değilim.İsteyen internette araştırıp okusun.Yalnız zoruma giden, bu kitapları okuyan bir çok yabancı işin aslını bilmeden olayı yanlış anlayacak ve yorumlayacak.

En başta kitap içinde Türk ve Hun kavramları sanki başka , başka şeylermiş gibi dikte edilmiş.

Açıkça Türk aşağılanmış, Hun ise etrafından dolaşılarak Atilla Han'ın tasvirinde alçaltılmış.

Son söz olarak; bu soysuz aşağılıkların analarını Atilla Han eşek kovalar gibi kovaladığı için aradan asırlarda geçse ne ona karşı hınçları bitiyor, ne de intikam hiselerinde bir azalma oluyor.

Ben Yüce Türk Hakanını bir kez daha saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum.

Son düzenleme:

exodus

Aktif Üye
22 Tem 2010
334
112
Yukarıdaki iletimde geçen; "Böylesi mükemmel buram,buram tarih kokan kitapların daha da çoğalması dileğimle"ifadesini geri alıyorum.

İlk iki kitabı büyük bir ilgi ama nefretle ve sinir küpü olarak okudum.Bu kitabı yazan ve çizen aşağılık Fransızlar'a bir kaç çift söz söylemezsem içim rahat etmeyecek.

Bir tarih böyle mi çarpıtılır?, böyle mi? alçakça resmedilir?

Baştan aşağı iftira, hile ,desiselerle dolu bir senaryo yazılmış ve çizilmiş.Başta Büyük Hakan , o mütevazi kağan Atilla öyle çizilmiş ki seks düşkünü,cılız, aptal, kibirli ve daha bir çok sıfat yakıştırılmış ki ben bu iftiraların hepsini aynen bu kitapların yazar ve çizerlerine iade ediyorum.

Burada Atilla Hanı anlatacak değilim.İsteyen internette araştırıp okusun.Yalnız zoruma giden, bu kitapları okuyan bir çok yabancı işin aslını bilmeden olayı yanlış anlayacak ve yorumlayacak.

En başta kitap içinde Türk ve Hun kavramları sanki başka , başka şeylermiş gibi dikte edilmiş.

Açıkça Türk aşağılanmış, Hun ise etrafından dolaşılarak Atilla Han'ın tasvirinde alçaltılmış.

Son söz olarak; bu soysuz aşağılıkların analarını Atilla Han eşek kovalar gibi kovaladığı için aradan asırlarda geçse ne ona karşı hınçları bitiyor, ne de intikam hiselerinde bir azalma oluyor.

Ben Yüce Türk Hakanını bir kez daha saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum.

Daha iyisini daha objektifini Türkler yaptıda biz mi okumadık diyor insan elimizde olan bu :)

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
185
dostum çok teşekkürler,eline sağlık karşılıksız paylaşımın için,
mademki 3.kitabı söz verdin bizde bekleriz
asimreis-izmir 1951

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
247
436
Ankara
3. bölümü bekleyiniz yazdın gardaşım, beklemekten bitap düştük, eh hadi gari, bi el atıverde bitsin bu bekleyiş.

oguzoguz

Çeviri & Balonlama
26 Ocak 2010
64
867
üçüncüü albümü isterük, çok geçikti yav, illede kazanmı kaldıralım, hadi gari, yetti gari...

Sevgili Mersan00 Atilla'nın üçüncü sayısı henüz ingilizce olarak nette yayınlanmadı...
Bu gerçekleştiği zaman, Honeybadger'le birlikte üzerinde çalışmaya başlayacağız...

Sevgili Honeybadger'in sunumda yazdığı "3. sayıyı bekleyiniz" notu bu anlamdadır...

Selamlar, sevgiler...

Son düzenleme: