Süpermen Gizli Köken-Süper Albüm

honeybadger

Çeviri & Balonlama
21 Haz 2009
62
1,895

QVGzbk.jpg
[/url]

220 SAYFA TAM MACERA

Çeviri ve Düzenleme
honeybadger&ozanca

Mediafire :

Harika bir hikaye kurgusuna ve tablo güzelliğinde çizimlere sahip olan bu seriyi tamamlamayı çok istiyorduk. Nihayet amacımıza ulaştık. Hem çeviriye katkı veren hem de kapaklarından tutun, en ince detayına kadar sayfaları büyük bir özenle ve orijinaline tam uygun olarak Türkçe'leştiren sevgili Ozanca'ya çok teşekkür ediyorum. Memnun kalırsanız birlikte başka özel serilere imza atmayı çok isteriz. Keyifli okumalar...

BÜYÜK BOY KAPAKLAR ALBÜMÜN İÇİNDE MEVCUTTUR

4aOV7G.jpg
[/url​

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Tek kelime:
Muhteşem!
Süper kahramanlar arasında en sevdiğim..
Ozanca dostumuza,
sevgili honeybadger dostumuza
bu akşamın tüm övgüleri az gelir..
Emeğin ve karşılıksız paylaşmanın tek ödülü bol teşekkür..
O zaman gönlümden çağlayan yüzlerce gülümseme ile teşekkür ediyorum..
Saygı ve sevgilerimle..

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Bu kadar emek verilen bir çalışma önünde şapka çıkarmak lazım.Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Memnun kalmakta lafmı üstat. Bayıldım. Emeğinizin karşılığı ödenmez, teşekkür ederim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,096
Harika çalışma ve emek
İnsanın bunu beğenmemesi için kör olması gerek:D
Bu müthiş paylaşım ve emeğiniz için teşekkürler dostum...

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,788
Harikasınız... Bunu Türkçe olarak okuyacağımı hiç düşünmemiştim. Mükemmel bir iş çıkarmışsınız. Çalışmalarınızın uzuuuuun soluklu olmasını içtenlikle diliyorum.
Çok Teşekkürler.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,293
4,469
Değerli kardeşim hakikaten harika olmuş.Harcadığınız zaman ve verdiğiniz onca emek için çok teşekkür ederim.Sağolun varolun,herşey gönlünüzce olsun.

whosbad

Yeni Üye
26 Şub 2011
12
0
Teşekkürler mükemmel umarım Superman hakkında daha çok çeviri yaparsın

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
sevgili honeybadger ve ozanca; çok güzel bir macera serisi bu.harika bir
paylaşım, büyük bir özverili çalışma.emeklerinize teşekkürler,saygılar,sevgiler.

P

panda78

Şapka çıkartılacak bir çalışma olmuş, gerçi şapkam yok ama olsaydı kesin çıkarırdım.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Takdir için söyleyeceğim her söz yetersiz olacak. Honeyabadger ve ozanca'ya her dileğiniz gerçekleşsin diyorum. Sağolun, varolun.

{denizci}268

Süper Üye
24 Eki 2010
484
36
çok teşekkürler honeybadger ve ozanca büyük çaba ve özen içeren bu çalışmayı bizlere karşılıksız sunduğunuz için bizler sadece teşekkür edebiliyoruz kabul ederseniz sevinirim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Bir konu hakkında nadiren ikinci yorumu yaparım.
Bu nadirlerden birisi...
Baştan sona büyük bir zevkle okudum.
Son zamanlarda yapılmış en iyi çeviri diyebilirim.
Tekrar teşekkürler.

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
elinize,gözünüze,emeğinize sağlık;çok teşekkür ederim

sinerji

Kıdemli Üye
7 Ağu 2010
171
445
EGE
verilen emek,ayırılan zaman ve sunulan bu güzel paylaşım için çok teşekkür ediyorum..umarım bu çalışmaların devamı gelir arkadaşlar.

memoli4179

Yeni Üye
1 Haz 2011
50
8
Yazın güzel haberlerinden bir oldu. Bu harika ötesi paylaşım için ço teşekkür ederim. Bu işe emek veren, mesai harcayan bütün arkadaşların emeklerine sağlık...

Sürprizlere ve kaliteye devam :D

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,430
muhteşem... muhteşem... muhteşem... muhteşem... daha ne diyeyim dostlar gerçekten muhteşem...

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
225
Olağanüstü bir işbirliği, muazzam emek ve müthiş bir macera..
Emekleriniz ve göz nurunuz için çok teşekkürler Honeybadger ve Ozanca.

brawod

Yeni Üye
13 Tem 2012
71
122
kurban sırası beklerken tablette ne tatlı gitti be :) emeğiniz için teşekkür ederim...

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
elllerinize sağlık,mutluluklar ve sağlıklar dilerim.Teşekkürler

pam

Aktif Üye
27 Kas 2009
181
568
çok teşekkür ederim.
ellerinize sağık....
ne güzel sürpriz oldu ...

etfall

Yeni Üye
26 Şub 2011
27
3
ellerinize, emeklerinize sağlık. kuru teşekkürle ödenmez bu emek; lakin ancak takdir edip teşekkür edebilirim. varolun.

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,583
Gotham
Çok uğraş ve emek gerektiren bu seriyi de bize sunduğunuz için ne kadar teşekkür etsem az. Hoop bunlar da arşive :D

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,183
8,060
Çizgi Diyarı sitemize her girişimde yeni yerler yeni sayfalar yeni maceralar buluyorum.
Süpermen maceralarına doydum derken, bir baktım muhteşem bir paylaşım daha. "Dostlardan biri yeni bir macera paylaşmış..." diye düşünürken tarihe baktım 2011 yılı paylaşımı ( yanılmıyorum değil mi?) Bir taraftan da seviniyorum. Bir "hazine adasında" yım ve kimbilir daha ne hazine sandıkları bulacağım.
Arada teşekkür etmeyi atladığım,unuttuğum ,belki de çok teşekkür ederek rahatsızlık vermekten çekindiğim için teşekkür edemediğim tüm emek sahibi dostlarıma da SÜPERMAN sayfası aracılığı ile teşekkür edeyim.
İnanın yazmasam bile tüm kalbimle yaptığım teşekkürleri hissediniz lütfen.
ELLERİNİZE,EMEKLERİNİZE SAĞLIK DEĞERLİ DOSTLAR.
AHMET ERDEN