Kuzeyliler - Geri Dönen Sven (Çeviri Balonlama)

oguzoguz

Çeviri & Balonlama
26 Ocak 2010
64
908

Kuzeyliler
Türkçe | CBR + PDF | 187 Sayfa | 218 MB

Yazan: Brian Wood
Çizen: Davide Gianfelice
Çeviri ve Görsel Uygulama: Oguzoguz

İLK BİN YILIN GÖLGELERİNDEN...
...BİR SONRAKİNİ BELİRLEYECEK OLANLAR GELİYOR.

"M.S 980 dolaylarında Sven adındaki yetenekli Viking, Orkney'deki aile topraklarına döner. Akdeniz saraylarının, egzotik kadınların ve epik savaşların sarhoşluğuna alışık olan Sven'in tek isteği, mirasını elde ettikten sonra bu soğuk karasuları sonsuza kadar terk etmektir.

Ancak acımasız amcası Gorm, Sven'in mirasına konmuştur. Artık hem bir yabancı hem de bir hain olarak görülen Sven, amcasının yönetimine karşı tek kişilik bir savaşa girişir ve kendini, geride bırakmak için çok çabalamış olduğu geçmişine sürüklenmiş olarak bulur.

Yazar Brian Wood (DMZ, DEMO, FIGHT FOR TOMORROW), sanatçı Davide Gianfelice ile birlikte, çağdaş ve zarif duyarlılığını bin yıl öncesine götürerek KUZEYLİLER serisinin bu ilk kitabıyla Viking efsanesine yeni bir soluk getiriyor. Savaşçıların geleneksel rollerinin, hür iradenin, aşkın, para ve gücün ve ölümden sonraki hayatın gölgesinde, bu epik hikaye, hristiyan inancının paganizmin yerini aldığı, tarihin en önemli dönüm noktalarından birine ışık tutuyor."

Sven'in bu müthiş hikayesini daha önce fasikül olarak çevirmiştim. Yıllar sonra hepsi bir arada 187 sayfalık dev bir albüm olarak, orjinal tarama ve yeni bir çeviri ile tekrar sizlerle...

Keyifli okumalar dostlar...

İndirme Linkleri

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Uzun zaman sonra siz iki değerli dostu yeniden görmek harika...
Yenilenen bu çeviriyi tekrar okumak çok keyifli olacak.
Teşekkürler.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Emekleriniz için teşekkür ederim. Uzun bir aradan sonra yeniden sizi, her zamanki gibi kaliteli bir işle görmek çok güzel.

DeMoN69

Kıdemli Üye
10 May 2020
506
2,110
Elinize emeğinize sağlık üstadım, bu seriyi okumayı çok istiyordum. Umarım seri tamamlanır. Şimdiden Teşekkürler.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
Bu müthiş hikayeyi tekrar ve aynı keyifle okurken 161. sayfada bir boş balona rastladım üstat.

Gerçekten sizi özlemişiz. Teşekkürler

oguzoguz

Çeviri & Balonlama
26 Ocak 2010
64
908
Bu müthiş hikayeyi tekrar ve aynı keyifle okurken 161. sayfada bir boş balona rastladım üstat.

Gerçekten sizi özlemişiz. Teşekkürler

Uyarın için teşekkürler sevgili Aster01, gözümden kaçmış... Düzeltilmiş haliyle yeniden yükleyip linkleri yeniledim. Daha önce indiren dostlar için düzeltilmiş sayfa linki aşağıda.

Keyifli okumalar...

Logic

Çeviri & Balonlama
3 Kas 2021
356
4,083
Evren
Üstat, bu serinin diğer kitaplarını çevirecekmisiniz? Teşekkürler bu güzel paylaşım için.