Largo Winch 18 - Kızgın Gazap

oguzoguz

Çeviri & Balonlama
26 Ocak 2010
63
844
Z5vG40.jpg

Largo Winch
18. Albüm - Kızgın Gazap
Türkçe | CBR | 50 Sayfa | 89 MB

Yazan: Jean Van Hamme
Çizen: Philippe Francq
Çeviren: Honeybadger
Görsel Uygulama: Oguzoguz

Albümden;

Kadife - Fırtınada bizi bulmalarını nasıl bekliyorsun? Çırpınmayı da bırakabiliriz artık. Ama önce senden istediğim bir şey var.
Largo - Neymiş?
Kadife - Hayatımda bir adamı hiç öpmedim. Ölmeden önce nasıl bir şey olduğunu öğrenmek isterim. Sakıncası var mı patron?
Largo - Sence gerçekten zamanı mı?
Kadife - Evet.
Largo - ?
Geçen sayıda başlayan macera, bu sayıda Karadeniz’in soğuk sularında sona eriyor. Largo Kadife ile birlikte, Gürcü silah kaçakçısına ait Mataya isimli konteyner gemisinde sıkışıp kalmıştır. Üstelik bu seferki problem sadece para değil son derece kişisel bir durumdur.

Sevgili Honeybadger'in çevirisiyle, keyifli okumalar dostlar…​

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Mükemmel bir seriyi, en güzel çeviri ve en güzel balonlama ile okumanın keyifli ayrıcalığını yaşıyorum.
Teşekkürler dostlar.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,510
listeyi güncelledim sanırım 4 sayı kaldı. Kalan sayıların taramaları net ortamında paylaşıma açıldı mı bilmiyorum ama bildiğim iki gönül yürekli dost günü gelince bu seriyi tamamlayacaktır.Azim ve seven okuyucu kitlesini sabırla çeviri ve balonlamalarınızla sevindirdiğiniz için teşekkür ederim.Elleriniz dert görmesin.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,669
İstanbul
İşte bu mükemmel oldu. Ancak indirebildim ve okuma keyfi Pazar sabahına kaldı. Ama en azından teşekkürlerimi iletmiş olayım.

Ellerinize sağlık, dostlar.

afu

Onursal Üye
1 Şub 2011
676
4,948
İstanbul
İtiraf etmeliyim, "Thorgal" ile birlikte "Largo Winch" bu senenin gözdeleri oldu benim için. :)
Emek verenlere teşekkür ederim.
Bu iki yayının ülkemizde basılabilme umudunu hala taşıyorum.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,512
Ankara
En sevdiğim serilerin başında geliyor. Adeta bitmesini istemediğim serilerden. Devamını dört gözle bekliyorum.
Ellerinize, gözlerinize sağlık.