Largo Winch 17 - Soğuk Karadeniz

honeybadger

Çeviri & Balonlama
21 Haz 2009
62
1,871
RgdAna.jpg

Largo Winch
17. Albüm - Soğuk Karadeniz
Türkçe | CBR | 50 Sayfa | 87 MB

Yazan: Jean Van Hamme
Çizen: Philippe Francq
Çeviren: Honeybadger
Görsel Uygulama: Oguzoguz

Öncelikle herkese selamlar...Aykırı milyarderimiz şimdi bizleri on iki yıl kadar öncesine, Amerika'da bir emlâk krizi olarak başlayıp tüm dünyaya yayılan ve büyük bir küresel ekonomik krize dönüşen yıllara götürüyor. Bu krizin geçen yıllar içinde ülkemizde nasıl olumsuz etkileri olduğunu bizzat yaşayarak gördük. Bakalım Largo özellikle batı ülkelerini mahveden bu durgunluğa karşı ne gibi önlemler almış.

Ayrıca kahramanımız uzun bir aradan sonra ikinci kez ülkemizi, bu defa Trabzon'u ziyaret ediyor. Largo Winch'i yıllardan beri sizlerle paylaşmamıza vesile olan sevgili Oğuzoğuz, grafik yaratıcısı Philippe Francq'ın orijinal edisyonundaki el yazısı ile uyumlu olarak bütün albümleri yeniden düzenledi ve linkler ilgili başlıklarda paylaşıldı. Dileyen takipçilerimiz indirip arşivlerine katabilirler. Üstadımıza çok teşekkür ediyorum, keyifli okumalar...

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Üstad teşekkür ederim diğer largoların yeniden balonlandığını burada söylemeseydiniz haberim olmayacaktı .

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Emeği geçen dostlarımıza çok teşekkür ederim.
Büyük bir emek büyük bir özveri.
Bu muhteşem eser tam arşivlik.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Bir tablo gibi nefis çizimler. Mükemmel renkler. Konu son derece bana hitap ediyor. Daha ne olsun. Bu sanat eseri gibi çizgi romanı büyük bir zevkle indirdim.
Paylaşımınızdan dolayı çok teşekkürler.