ROMA KARTALLARI 5. Cilt (Yazan ve Çizen: Enrico Marini)

ROMA KARTALLARI 5. Cilt (Yazan ve Çizen: Enrico Marini)

honeybadger&oguzoguz

Like Tree230Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04.Ocak.2017, 21:55   #11
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

lotoloto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 584742
•Rep Seviyesi :
lotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond repute
O kadar güzel ki. tam 5 tane. Teşekkürler, honeybadger, Oguzoguz.
oguzoguz ve profesör bunu beğendi.
lotoloto isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Ocak.2017, 22:29   #12
Süper Üye

jagdpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5032
•Rep Seviyesi :
jagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond reputejagdpanther has a reputation beyond repute
Tarama , çeviri , balonlama ve paylaşım için teşekkürler .
oguzoguz ve profesör bunu beğendi.
jagdpanther isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Ocak.2017, 08:50   #13
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

ekenciz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 307707
•Rep Seviyesi :
ekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond repute
Ne yalan söyleyeyim henüz yavaş yavaş indiği için bakmadan yazıyorum. Ama yapım ekibi kuvvetli ve daha önceki işleri harika, bu da harikadır. Çok sağ olun var olun.
profesör bunu beğendi.
ekenciz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Ocak.2017, 08:56   #14
Süper Üye

mustibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 4003
•Rep Seviyesi :
mustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond repute
Uzun bir aradan sonra yeniden "Roma Kartalları". Doğrusu sürpriz oldu, iyi de oldu. Elinize/emeğinize sağlık.
profesör bunu beğendi.
mustibey isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Ocak.2017, 11:08   #15
Kıdemli Üye

voyagerman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 40
•Rep Seviyesi :
voyagerman is on a distinguished road
Elleriniz gözleriniz dert görmesin.sabirla bekledik ama değdi sanirim.çok teşekkürler..
profesör bunu beğendi.
voyagerman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Ocak.2017, 12:18   #16
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1360861
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Dün hızlıca bakmıştım.
Bugün yeniden okudum...
Müthiş bir öykü, müthiş bir ressam...
Soluk soluğa okunan bir çizgi roman...
Dostlar bir kez daha yazmamın sebebi yeterince teşekkür edememiş olduğumu düşünmemdir..
Sağ olunuz..
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Ocak.2017, 21:07   #17
Onursal Üye

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107958
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Tıpkı largo gibi sizin sayenizde sevdik bu seriyi...Ve daha nice serileri ...İyi ki varsınız.Teşekkürler.
profesör bunu beğendi.

Hz. Mevlânâ

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Ocak.2017, 22:25   #18
Onursal Üye

kandraks53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 105491
•Rep Seviyesi :
kandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond repute
Ben genellikle geç kalıyorum..
Dostlar söylenmesi gerekenleri sylüyor..
Onların ağızlarına,sizin de ellerinize sağlık..
Çok teşekkürler sevgili honeybadger..
profesör bunu beğendi.
kandraks53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Ocak.2017, 21:33   #19
Süper Üye

kparker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 49658
•Rep Seviyesi :
kparker has a reputation beyond reputekparker has a reputation beyond reputekparker has a reputation beyond reputekparker has a reputation beyond reputekparker has a reputation beyond reputekparker has a reputation beyond reputekparker has a reputation beyond reputekparker has a reputation beyond reputekparker has a reputation beyond reputekparker has a reputation beyond reputekparker has a reputation beyond repute
merakla beklediğim bir sayı idi, çok teşekkür ederim, elinize sağlık.
profesör bunu beğendi.
Alt 06.Ocak.2017, 22:32   #20
Süper Üye

ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 49799
•Rep Seviyesi :
ertekin has a reputation beyond reputeertekin has a reputation beyond reputeertekin has a reputation beyond reputeertekin has a reputation beyond reputeertekin has a reputation beyond reputeertekin has a reputation beyond reputeertekin has a reputation beyond reputeertekin has a reputation beyond reputeertekin has a reputation beyond reputeertekin has a reputation beyond reputeertekin has a reputation beyond repute
ertekin - İCQ üzeri Mesaj gönder ertekin - AİM üzeri Mesaj gönder ertekin - MSN üzerinden mesaj gönder ertekin - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Icon14
Gözümden kaçmış
5. Cilt yazmasa serinin diğer sayılarından haberim bile olmayacakmış meğer...
Ulu Başbuğ Attila bu Roma Kartallarının hakkından Tarkan ve atıl kurdu ile gelir,
E o kadar da tarih bilgimiz var elbet.
Bu güzel seri içinve
profesör bunu beğendi.

Konu ertekin tarafından (06.Ocak.2017 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir. Sebep: dolaylı tümleç eksikliğinden kaynaklanan anlatım bozukluluğu
ertekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil