Teks Dehşet Vadisi(Renkli)

homeric

Çeviri & Balonlama
19 Eyl 2009
338
3,202
Kütahya
Siyah beyazı biraz bekleyebilir. Renklisi biter bitmez paylaşmak istedim.
Sevgili Haluk Abiye bir doğum günü hediyesi olsun.
Magnusun çizimleri gerçekten harika ama şunu da söylemek isterim ben bu sayının siyah beyazını daha çok seviyorum.Renklendirme güzel yapılmış.Çizgilerin güzelliği bazen renklendirme sırasında kayboluyor.Bu sayıda dah özenli davranmışlar.
İçinde tablo değerinde çizimler var.
Son olarak bu sayıyı balonlarken Daltas üstada saygım bir kat daha arttı.Binlerce sayfayı tek başına balonlayarak bizlerle paylaştı.Bu kadar çok sayıda renkli Teks'i onun sayesinde okudum. Onun kadar düzenli olmasa da balonlamaya dikkat etmeye çalıştım. Umarım o da beğenir.
Bu arada bütün renkli Teksleri taramayı bitiren pablonet sitesindeki İtalyan çizgi roman severler de bir teşekkürü hak ediyor.
Mutlu yıllar Haluk Abi...

0005zcz.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,855
Güzel paylaşıma ne denir.
Hele Teks olunca ayrı bir güzellik olmuş.
Haluk abinin kulakları çınlasın.:D
Değerli dostum,emeklerin için teşekkür ederim.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Sağol dostum ellerine sağlık,büyük emekler harcadığına eminim.Bu emeklerini bizimle paylaşma davranışından dolayı saygılar sunarım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Ben kitap paylaşanı, emek vereni severim, hatta sayarım da..
Ama en çok tevazuyu severim..
Yaptığı işi alçakgönüllülükle paylaşanı hem severim hem sayarım..
Çizgi roman teferruattır, önemli olan paylaşmaktır..
Teşekkür ederim.

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Sayın Homeric, emekleriniz için teşekkürler.. Daha Pablonet'te yapacağımız çok işler var:)))

kolay gelsin..

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,009
Sayın Homeric,

Gerçekten büyük bir emek harcayarak bu güzel macerayı balonlamışsınız.
Elinize sağlık.

Önemli olan benim değil, sizin kendinizin eserinizi beğenmeniz ve bunu paylaşıma değer görmenizdir.

Benim için; sizin bıkmadan, sıkılmadan devam etmeniz ve yeni eserlerinizi paylaşmanız bir Tex sever olarak en içten dileğimdir.

Tex ve Tex Severler söz konusuysa gerisi teferruattır!​

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Sevgili Homeric, öncelikle çalışmanızın kalitesi ve muhteşemliği karşısında saygı ile
eğiliyorum. Böyle bir şey olacağına emindim zaten. Ellerinize sağlık.
Magnus'un yüz çizimlerini pek tutmam. Bana fazla karikatürize gibi geliyor ama
arka fon, doğa çizimleri çok hoşuma gider.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,346
65,196
Yapmış olduğunuz bu şahane paylaşım her türlü övgüyü hak etmesinin yanı sıra, benim gibi bir amatörü de kaliteli paylaşımlar yapmaya teşvik ediyor. Yaptığınız işin ne kadar meşakkatli olduğunun bilincinde olarak, paylaşımınız için gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
Öncelikle teşekkürler. Renkli Fumetti bulmuşken bi deneyeyim dedim.
Okuduğum ilk teks macerası ve beğendim. :)
Emeğiniz için çok teşekkür ederim. :D

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili homeric kardeşim günün aydın olsun.Bu harikaya verdiğin emek için ve bizimle paylaştığın için çok teşekkürler ederim.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Benim gibi renkli Teks hastasını sevindirdiğiniz için çok teşekkürler sayın Homeric. Bu güzel paylaşımlarınızın ileride yavaş yavaş da olsa devamını bekler, iyi günler dilerim.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
Kapının önünde bekliyorum demiştim ama geldiğimde kapıyı bulmak mümkün olamadı .. iphone 5 kuyruğu gibi ortalık.. kalabalığın arasından sıyrılıp linke ulaşmanın mutluluğu içerisindeyim şu an :) dudaklarımda "mutluluk mavi çocuk oynardı bahçemizde" şarkısı .. :89: sevgili homeric.

12 Şub 2010
15,006
543,639
Böyle harika armağanlar gelecekse sık sık doğmalıyım:D

Dev albüm Teks'leri genelde Teks çizeri olmayan tanınmış çizerlere çizdiriyorlar ve bir nevi prestij yayın oluyor.

Çizerlerin çoğu Teks'i tanımayan çizerler olduğundan dev albümleri pek tutmuyorum. Çünkü Teks, Teks'e pek benzemiyor.

Ama Dehşet Vadisi, dev albümler içinde en fazla tekrar okuduğum maceradır. Sevgili uzung'un değindiği gibi yüz olarak alıştığımız Teks değil ama yine de diğer dev albümlerin çoğundan daha iyi bir yüz çizimi var.

Benim en fazla hoşuma giden ise diğer karakterlerin ve en fazla da mekan çizimlerinin olağanüstü güzelliği.

Bir kaç yıl önce ilk kez tekrar okumak için dev albümlerimin hangi sayısında olduğunu hatırlamadığımdan bu macerayı bulabilmek için kitaplığımı altüst etmiştim. Sonunda buldum ve ikinci kez okudum. Ama bu kez ağır ağır, sindire sindire, araba, şato, kale, ahırlar, orman, doğa manzaralarını hafızama nakşedercesine okudum. Doyamadığım için aralıklı olarak bir kaç kez daha okudum.
Sevgili homeric'in mükemmel emeği ile bu kez renkli olarak okumuş oldum. Bilgisayarın masa üstünde kalacak, daha kaç kez okurum kısmet:)

Tüm Diyar dostlarımla birlikte çok teşekkür ediyorum sevgili homeric, ellerin dert görmesin.

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,153
Arkadaşlar, Link bu sayfada. İndirip zevkle okuyabilirsiniz. Beklemenize gerek yok. Nizzi'nin
Senaryosunun edebi değerini gösteren şu sözü aktarayım. Tex : "Şimdiye kadar yakasına yapıştığım
saygın geçinen ama sonradan ne biçim bir alçak oldukları ortaya çıkan her kişi için kenara bir dolar
koymuş olsaydım, bugün Dünyanın en zengin adamıydım." Magnus'un Muhteşem çizgilerinde
uzakdoğu etkileri gördüm. Tablo güzelliğinde. Sayın Homeric tekrar sağolun, varolun.

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,424
çok geç farkettiğim bu harika balonlama için çok teşekkür ediyorum...

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,119
1,357
Emeklerinize, gönlünüze sağlık, bizlere şu soğuk günlerde güneş gibi ışıldıyor Teks , iyiki varsınız....