Wayne Shelton 6 Rehine

Wayne Shelton 6 Rehine

homeric

Like Tree93Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12.Ağustos.2013, 22:41   #1
Çeviri Balonlama

homeric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 132526
•Rep Seviyesi :
homeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond repute
Standart Wayne Shelton 6 Rehine

Hedefim bayrama yetiştirmekti ama ancak bitti. Bundan önceki sayıları okuyan arkadaşların bunu da beğeneceğini umuyorum. Almanların yüksek çözünürlüklü taramasını kullandığım için boyutu biraz büyük oldu.

Wayne Shelton bu sefer uzatmalı sevgilisi Honesty Goodness'in ilk aşkının peşinde Afrika'da. Tek sayılık bir macera. Hepinize keyifli okumalar...
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
homeric isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Ağustos.2013, 22:53   #2
Çeviri Balonlama
Yönetici

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 798473
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Önceki sayıları okuyanlardan olduğumdan daha indirirken beğeneceğimi söyleyebilirim.
Paylaşımınız ve emekleriniz için teşekkürler.
homeric, profesör ve turhal bunu beğendi.

The_DarknesS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Ağustos.2013, 22:55   #3
Yönetici

Melih41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1007890
•Rep Seviyesi :
Melih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond repute
Melih41 - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Çok teşekkürler bu güzel paylaşım sayesinde bayramımıza uzatma dakikaları ekledin Homeric..
direnc11 ve homeric bunu beğendi.
Melih41 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Ağustos.2013, 22:59   #4
Yönetici

uzung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1222410
•Rep Seviyesi :
uzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond repute
Önceki sayıları keyifle okudum.
Homeric imzası zaten kalitesinin garantisi. Beğeneceğime emin olarak indiriyorum.

Bu arada forumumuzun son zamanlarda, çeviri balonlama konusundaki
performansı mükemmel. Emek verenlere sonsuz teşekkürler.
Alt 12.Ağustos.2013, 23:07   #5
Onursal Üye

fantoma98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 730957
•Rep Seviyesi :
fantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond repute
Sabırsızlıkla bekliyenlerdenim teşekkürler...
homeric bunu beğendi.
fantoma98 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Ağustos.2013, 23:12   #6
Onursal Üye

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107958
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Sabırsızlıkla bekliyordum.Çok teşekkürler üstad.
homeric bunu beğendi.

Hz. Mevlânâ

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
altay1944 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Ağustos.2013, 23:13   #7
Çeviri Balonlama

tolgam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 15892
•Rep Seviyesi :
tolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond reputetolgam has a reputation beyond repute
Allah,Allah nasıl olduda bu kitabı gözden kaçırdım?Seriye baştan başladım.Hepsi için ayrı ayrı teşekkür ederim.
homeric bunu beğendi.
tolgam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Ağustos.2013, 00:51   #8
Süper Üye

denizkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16
•Rep Seviyesi :
denizkara is on a distinguished road
Eline sağlık üstadım, çizgiler tam benim kalemim, çalışma muhteşem, teşekkür ederim.
homeric bunu beğendi.
denizkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Ağustos.2013, 18:03   #9
Yönetici

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1054687
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Sayende Shelton'u tanıdık ve müptelası olduk, sevgili homeric. Yazmak için macerayı okumayı bekledim. Hikâyenin finalinden memnun kalmadım. Benim tercihim Shelton'unkinden farklı olurdu.

Büyük bir emekle ve özenle hazırlanmış çalışman için çok teşekkür ediyorum. Zannedersem serinin devamı da var, değil mi?

Ellerine sağlık.
homeric, profesör ve comedian bunu beğendi.
direnc11 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Ağustos.2013, 18:22   #10
Çeviri Balonlama

homeric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 132526
•Rep Seviyesi :
homeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond reputehomeric has a reputation beyond repute
Serinin devamı maalesef İngilizce olarak yok.Ben tüm aramalarıma rağmen bulamadım.Eğer rastlayan arkadaş paylaşırsa bu seriyi bitirmeyi ben de çok isterim.
homeric isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil