Zagor Renkli 365 Kurbanlar Hanı (30.01.2021)

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
680
12,464
Ankara
Merhaba çizgi sever dostlar. Üstat Ferri'nin çizimiyle tam macera olan 365. orjinal sayı olan Kurbanlar Hanı'nı bitirmiş bulunmaktayım.

Hafta sonunuzu biraz olsun renklendirebilmek istedim.

Listeyi tamamlamaya çalışıyorum.
Bundan sonra 343'ten mi devam edeyim yoksa 374'ten mi talep doğrultusunda gideyim istiyorum.

Saygılarımla.

Zagor 365. orijinal renkli sayı linki

tanasi

Yeni Üye
15 Ağu 2018
51
189
Elinize emeğinize sağlık. Bende 343'den sonrası taraftarıyım. Bu sıralamayla kendiliğinden düzene girecektir. Şimdiden teşekkürler...

bilirkisi78

Yeni Üye
8 Eyl 2018
11
13
izmir
"Kurbanlar Hanı" macerasının 13. ve 14. sayfalarında Çiko'nun bulunduğu odalar bir anda değişiyor. Ferri' nin bir çizim hatası olabilir mi? Yoksa ben mi yanılıyorum?

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
896
1,849
İstanbul
Gözlerim yollarda kaldı.

Arda arda o kadar hızlı Zagor paylaşımları oldu, ondan sonra duraklama oldu.

Biliyorum buldum da bunadım belki ama en sevdiğim çizgi romanı reNkli okumak gerçekten büyük keyif. Ara açılınca da üzülüyor insan.

Emeğinize gerçek BÜYÜK TEŞEKKÜRLER.

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
680
12,464
Ankara
Gözlerim yollarda kaldı.

Arda arda o kadar hızlı Zagor paylaşımları oldu, ondan sonra duraklama oldu.

Biliyorum buldum da bunadım belki ama en sevdiğim çizgi romanı reNkli okumak gerçekten büyük keyif. Ara açılınca da üzülüyor insan.

Emeğinize gerçek BÜYÜK TEŞEKKÜRLER.

İşlerim çok yoğun elimden geldiğimce paylaşmaya çalışıyorum. 343'e başladım bile umarım daha hızlı gideceğim bundan sonra. Keyifli okumalar.

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
680
12,464
Ankara
"Kurbanlar Hanı" macerasının 13. ve 14. sayfalarında Çiko'nun bulunduğu odalar bir anda değişiyor. Ferri' nin bir çizim hatası olabilir mi? Yoksa ben mi yanılıyorum?
Bence çizim hatası değil birkaç sayfa sonra bir gezici kumpanyanın da orada olduğu ve bir oyun dekoru kullandığı ve Çiko'nun da bundan farklı bir oda var gibi aldandığı ortaya çıkıyor.