Zagor Renkli 263 Taş Katil

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
680
12,464
Ankara
Merhaba Zagor sever dostlar Zagor orjinal 263. sayı Zamanın Efendisi Wordell güzel bir fantastik maceraydı ve bitti. Yeni macera büyük üstat Ferri'nin çizimleriyle Uğursuz Kehanetler başlıyor. Bu fantastik maceradan keyif almanız dileğiyle.

Ekli dosyalar

• Zagor Renkli 263 Taş Katil_page-0001.jpg
    Zagor Renkli 263 Taş Katil_page-0001.jpg
    98 KB · Görüntü: 30

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Zagor ve Çiko "Ferri" ile bir başka güzel,
bir başka keyif verici...
Takipteyim Sayın "Homeboy" kardeşim...
"Sağanak Yağmuru"muz gecikmeden gelirse keyfimiz katmerlenecek...
Şimdiden kolay gelsin!
Teşekkür ediyorum; saygılarla...

DOny1z.gif

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,307
30,079
İzmir
Sevgili kardeşim, paylaşımların için teşekkürler..
Ama bu kadar büyük font kullanmana gerek yok..Hoş gözükmüyor da...

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
680
12,464
Ankara
Küçük font kullanınca da baloncuğun içi aşırı boş kalabiliyor her iki durumda da eleştiriye maruz kalıyorum. Aynı font büyüklüğü ile bütün baloncukların dolma ihtimal i bence yok. Gözünüze hoş gelmediğine üzüldüm. Ben baloncuklar boş kalmasın diye ayarlama yaparken olağanüstü vakit harcıyorum okuyan arkadaşlarım hangi font büyüklüğünde okumak istediklerini yazabilirler. Böylece daha hızlı kitap çıkarmış olurum. Küçük font kullanıp baloncukların boş kalmasından dolayı eleştiri aldığım için ekstra çabaya girişmiştim. Her görüşe saygım var ama bana böyle de hoş göründüğünü söylemeden edemeyeceğim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
İlk çalışmalarla karşılaştırılınca sevgili Homeboy dostumuzun kat ettiği yol çok fazla. Bu çalışmayı gayet başarılı buldum. Tebrik ederim. Sevgili Homeboy, zannedersem balon temizliğini tek tek her bir balonda uğraşarak yapıyorsun. Şayet böyleyse pratik balon temizliği ile ilgili forumda açılan konuları takip ederek hayatını önemli ölçüde kolaylaştırabilirsin.

Kitap için çok teşekkür ediyorum.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Bıkmadan usanmadan okuduğum bir macera ve yine okuyacağım sayende kardeşim. Bakalım Wankarlar renkli nasıl olacak. Ellerine sağlık teşekkür ederim.