Hızlı Gazeteci 21. Kitap (Kuyruklu Bela)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,486
Gelde bu kitabı okuma, abi ne kadar teşekkür etsem azdır. Her şey gönlünce olsun.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,876
Bu güzel paylaşımlara teşekkür etmemek mümkün değil.
Paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Hızlı gazetecinin tüm sayılarını eksiksiz okuyabilmek düşüncesi beni çok mutlu ediyor. Umarım öyle olur..
Teşekkürler üstadım..

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,941
Sevgili Tex teşekkürler. Gazetecimizin sanırım yine başı belada. Çok eski yıllarda hatırlıyorum, gazeteler pazar eklerinde bu Necdet Şen Hızlı Gazeteci'nin reklamlarını verirdi. O zamanlar kısmet olmadı takip edebilmek bugüneymiş, sayende.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,795
4,720

Sayın TEX ;

Yanlış anlamasan şunu söylemek istiyorum. Az çok senin yapını yazdıklarından çözmüşsem. Sana en yakışan çizgi roman bence Necdet Şen ve onun "Hızlı Gazeteci" serisidir.

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

Son düzenleme:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep

Sayın TEX ;

Yanlış anlamasan şunu söylemek istiyorum. Az çok senin yapını yazdıklarından çömüşsem. Sana en yakışan çizgi roman bence Necdet Şen ve onun "Hızlı Gazeteci" serisidir.

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

Sevgili "dedo11" Yaşam felsefem gereği; Marx, Lenin başta olmak üzere bütün "kutsal" kitapları, sendikal konuları, insan ilişkilerini, bilimsel konuları elimden geldiği kadar irdeleyip, incelemeye gayret gösteriyorum. Başka taramaları ima ediyorsan, onlarda hayatın gerçekleri, gerçeklere gözümüzü kapatamayız...

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,795
4,720

Sayın tex ;

Başka taramalarını ima etmedim. İlk cümlelerinde anlattığın konular yani senin "yaşam felsefem" dediğin, benim "Dünya görüşüm" dediğim konularda aynı görüşlere sahip olduğumuzu biliyorum. Bundan da sevinç duyuyorum. Bunu bildirmek için yazmıştım , yukarıdaki notumu. İma yoktu yani. Elbette ki diğer konular da olacak. Marx der ki "İnsana değin olan hiçbir şey bana yabancı değildir."

Esenlikler dilerim...