HIZLI GAZETECİ 7. Kitap "MIŞ GİBİ"

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
imgnin.jpg

"MIŞ GİBİ" 8. sayıda devam ediyor. 47. sayfadan itibaren "BACI" başlıyor. 10. sayının 54.sayfasına kadar sürüyor.Bacı'yı daha önce pegasus ve gandor08 arkadaşlar "Cep Kitaplar" dan çıkan seriden taramışlar.Parantez serisinde 8. sayının yarısından başladığı için mecburen "BACI" yı yeniden tarayacağım.

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Hızlı Gazeteci serisinde çok emeğiniz geçiyor sayın Tex. Sürekli takip ediyoruz. Elleriniz dert görmesin. Teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Tanışmaktan büyük zevk duyduğum sevgili dostum, eline sağlık

Hızlı Gazeteci'nin eksikliği hissediliyordu Diyarda

Hele bir de senin gibi seven ve erbabı paylaştığında daha bir anlamlı oluyor

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Tanışmaktan büyük zevk duyduğum sevgili dostum, eline sağlık

Hızlı Gazeteci'nin eksikliği hissediliyordu Diyarda

Hele bir de senin gibi seven ve erbabı paylaştığında daha bir anlamlı oluyor

Teşekkür ederim Sevgili Dostum.Aynı duyguları taşıyorum.Seni ve diğer arkadaşları tanımak benim içinde büyük zevk.

"Mış Gibi" yarım kalmasın diye 8. Kitabıda taradım biraz sonra ÇD okurlarının beğenisine sunacağım.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
AAA ben yeni gördüm Ahmet abi :Z, eline sağlık :), hava soğuktur şimdi Antep'te :(, hafta sonu burada kar yağacakmış :rolleyes:, karda bir başka demlenilir hani alemde :d

Hep demlenmek,hep demlenmek.Ahmed Arif'in dediği gibi biz "Çayı kardan demliyoruz" kar bulabilirsek.Bugüne kadar Antep'e toplasan 1 saat yağmur yağmadı.Ekinler filizlenmeden kargalar yedi bitirdi.Bu ülkenin başında bir felaket dolaşıyor ama dur bakalım...

Moderatör tarafında düzenlendi:

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,850
5,009
Bu çizgi roman sadece çizgi roman değil!!!!!! Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.