HIZLI GAZETECİ 4.KİTAP - Beceriksiz Aşık

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep

000yhy.jpg

Seriyi başlatan "profesör"ümüze saygıyla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,482
Seriyi başlatan ve devamını getirene de canı gönülden teşekkürler. Benim takip ettiğim bir seri çok teşekkür ederim.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Yaratıcısı Necdet Şen'i ve bu tür bir riskli yayını istikrarla çıkarma becerisini gösteren Parantez'i de teşekkür listeme ekleyerek taramalara emek veren Profesör, Tex, Gandor08 dostlarımıza teslim ediyorum. :)

12 Şub 2010
15,006
543,642
Sevgili tex dostumuzu, kanına tarama virüsü bulaştıktan sonra çok sayıda nitelikli paylaşımlarıyla Diyarda görmeye alıştık.

Hızlı Gazeteci paylaşımlarına omuz vermesi gerçekten de çok yararlı oldu. Son zamanlarda paylaşmayı arzu ettiğim başka çizgi romanlar da vardı. Sevgili dostum Hızır gibi yetişti dersem yerinde olur.

Nazik ithafın için ve paylaşımın için çok teşekkür ediyorum dostum.

kparker

Süper Üye
5 May 2012
157
833
seriyi başlatan sayın profesör'e ve devam ettiren tex'e çok teşekkür ederim.

----
Sen o karanfile eğilimlisin, alıp sana veriyorum işte
Sen de bir başkasına veriyorsun daha güzel
O başkası yok mu bir yanındakine veriyor
Derken karanfil elden ele.

E. Cansever
----

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Sevgili tex dostumuzu, kanına tarama virüsü bulaştıktan sonra çok sayıda nitelikli paylaşımlarıyla Diyarda görmeye alıştık.

Hızlı Gazeteci paylaşımlarına omuz vermesi gerçekten de çok yararlı oldu. Son zamanlarda paylaşmayı arzu ettiğim başka çizgi romanlar da vardı. Sevgili dostum Hızır gibi yetişti dersem yerinde olur.

Nazik ithafın için ve paylaşımın için çok teşekkür ediyorum dostum.

Sevgili "profesör"üm,ithafımın nedeni;Hızlı Gazeteci siz paylaşana kadar hiç aklımda yoktu.Kitaplığımda kitaplar arkalı önlü iki sıra halinde dizili(artık yer kalmadı) Hızlı Gazeteci arka sıra da yaklaşık 10 yıldan beri duruyordu.Hatırlama ma vesile oldunuz.İyide oldu.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,347
12,824
iskenderun-Hatay
Çok teşekkürler, paylaşımlarınız hem güzel hem de bizi geçmişe götürerek nostalji yaşatıyor..Tex abinin sandığında kimbilir hangi cevherler daha vardır..

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,795
4,720
Bu çizgi roman sadece çizgi roman değil!!!!!! Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.