Hızlı Gazeteci 1. Kitap Kırılgan Çocuk İrisi

12 Şub 2010
15,006
543,642
krlgan004.jpg

krlgan006.jpg

Necdet Şen'in eseri
Özgün ve Türk Malı çizgi roman

Sayın kparker şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

engin

Aktif Üye
Yeni Üye
22 Ara 2010
201
832
çok teşekkür ederim sevgili profesör.Hızlı Gazeteci hey dergisinin curcuna ekinde başlayan ve sonrasında cumhuriyet gazetesinde günlük bant olarak devam eden benim çok sevdiğim bir çizgiromandır.Özellikle 12 eylül dönemini işleyen bacı adlı macerası yayımlandığı dönemde hayli ilgi toplamıştı.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Hey dergisinin eki Curcuna'dan Cumhuriyet'e oradan da Hürriyet'e transfer olan Hızlı Gazeteci, sektördeki çalışanlar gibi ekmeğini çıkarmak için epey gezmiş anlaşılan.

Sonrasında Necdet Şen sessiz sedasız kendi yolunda ilerleyip 30'dan fazla Hızlı Gazeteci kitabı yayınlamış. Ne hikmetse bu güne kadar bir tekini bile Ankara'daki kitapevlerinin raflarında görme şansı bulamamıştım. Yanılmıyorsam serinin ilk kitabı bu olsa gerek. Arşivimizdeki büyücek bir gedik yamanacak gibi görünüyor.

Çok çok teşekkürler Profesör...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,880
Kitabı temizlemek için bu kadar uğraşma,komplekse giriyorum:D:D
Sonra bende temizlemeye çalışıyorum:8::8: böyle oluyor:d:
Tarama,temizlik ve kitap süper.
Harcanan emeğe,altın gibi gönüle teşekkür ederim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Diyeceklerimi ertuğrul üstadım söylemiş. Çok güzel çalışmalar yapıyorsun, ağabey. Bu arada senin arşivin çeşitliliği de göz kamaştırıcı.

Ellerine sağlık.

kparker

Süper Üye
5 May 2012
157
833
sayın profesör, ricamı kırmayıp hızlı gazeteciyi paylaşmanız beni çok çok mutlu etti. çok teşekkür ederim, elinize sağlık. umarım devamı gelir ve tüm seri tamamlanır.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili üstadımın sahip olduğu kitap çok fazla ancak bunun yanında biliyorum son zamanlarda düzenli aldığı kitapların yanında çoğumuzun yaptığı gibi sitede olmayan kitapları özellikle alıp bizimle paylaşmakta.. Gönlü zengin üstadıma teşekkür ederim.. Selam ve saygılarımla..

12 Şub 2010
15,006
543,642
Sevgili "profesör";Serinin tamamı bende var.Yorulduğun yerden devam etmeye adayım.

Sevgili tex,

3. ve 12. sayılar kitaplığın bir köşesine sıkışmış:) bulamadım.

Sadece onları değil, ne kadarına zaman bulursan tarayabilirsin.

3 Ve 12 Haricinde tarayacakların için haberleşirsek pişti olmayız:D

Selamlar...

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,445
güney
üstadım hızlı gazeteciyi ilk defa okuma imkanı buldum sayende ve gerçekten çok hoşuma gitti,tarama da harika olunca arşivime katayım dedim okuduktan sonra, ama sayfa 94 eksik yüklenmiş onun yerine 95.sayfa iki defa taranmış,eksik olan sayfayı ayrıca paylaşırsan çok sevinirim üstadım,yürekten teşekkürler

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,795
4,723
Bu çizgi roman sadece çizgi roman değil !!!!!! Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

hamlet07

Süper Üye
12 Ara 2010
736
1,297
çok teşekkürler bir gazeteci olarak gözümden kaçmış olan, hayal meyal hatırladığım bir eser