Karabala yorumları...usta çizerlerden...

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519

İki usta çizerden çarpıcı karabala yorumu Ali Olgun ve Ramazan Türkmen beye...Ellerinize sağlık.Bu arada Ramazan Türkmen beyin yakın zamanda çıkacak kitabının duyuru ve müjdesini de yapmış olalım.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Dünya çapında sanatçılarımız var dünyanın haberi yok.Söylesem tesiri yok sussan gönül razı değil demiş Fuzuli.Doğruda ifade etmiş.Her çağda benzer durumlar.Sanat ve sanatçılar bir ülkenin güzelliğinin yansımasıdır.Sanat yoksa sanatçı yoksa o ülkenin aort damarları tıkalıdır.Ramazan beyin yeni şaheserini sabırsızlıkla bekliyoruz.Selamlarımızla çok güzel çizimler.Keşke bu yorumlar Karabala nın gelecek sayılarında da olsa , ABD menşeili çizimler de taslak çizimler son sayfalarda yer alıyor ve benim çokta ilgimi çekiyor acaba taslak çizimler , farklı yorumlar eklense çok daha güzel olmaz mı ? Takdir tabi sanatçıların işine karışılmaz.Bizim gibi illüstrasyonlar için bile kitap alanlar için her çizim tablo değerinde oda ayrı bir durum.Selamlar ve saygılarımızla.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Dünya çapında sanatçılarımız var dünyanın haberi yok.Söylesem tesiri yok sussan gönül razı değil demiş Fuzuli.Doğruda ifade etmiş.Her çağda benzer durumlar.Sanat ve sanatçılar bir ülkenin güzelliğinin yansımasıdır.Sanat yoksa sanatçı yoksa o ülkenin aort damarları tıkalıdır.Ramazan beyin yeni şaheserini sabırsızlıkla bekliyoruz.Selamlarımızla çok güzel çizimler.Keşke bu yorumlar Karabala nın gelecek sayılarında da olsa , ABD menşeili çizimler de taslak çizimler son sayfalarda yer alıyor ve benim çokta ilgimi çekiyor acaba taslak çizimler , farklı yorumlar eklense çok daha güzel olmaz mı ? Takdir tabi sanatçıların işine karışılmaz.Bizim gibi illüstrasyonlar için bile kitap alanlar için her çizim tablo değerinde oda ayrı bir durum.Selamlar ve saygılarımızla.
Bu ve buna benzer karabala yorumları kitapta yayımlanacak.Elim kalem tutar elim fırça tutar diyen içi çizgiroman ateşiyle yanan dostlar buyrun katkıda bulunun...

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Çok teşekkürler değerli dostlar.

Ben de kurşunkalem taslağı ile çini aşamasını paylaşayım sizlerle...

Burada bulunsun.:)

Hikmet ustaya başarılar diliyorum. Yolu açık olsun.

vJ8Jm4.jpg

Ay6yEv.jpg

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Gerçekten tablo gibi çizimler. Böyle üstadlarımız olduğu için ne kadar gurur duysak azdır. Ellerinize sağlık.