KARABALA İçin Kampanya Başlatalım

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,647
Gaziantep
İstanbul dışında ikamet eden sevgili Çizgi Diyarı üyeleri.
Karabala'yı aracısız direk sahibinden almak için bir kampanya başlatalım.
Bu kampanya girişimi için facebook'a da mesaj yazdım.
Ben öyle yaptım ve "Karabala Efsanesi"ne özel mesajla ulaşarak, indirimsiz, etiket fiyatı üzerinden+kargo gideri bana ait olmak üzere 2. sayıdan bir adet sert,bir adette karton kapak siparişini verdim.
Zamanında 1. sayı sert kapağı almadığım içime dert olmuştu onuda siparişime eklemelerini istedim.
Bu özgün derginin geleceği için satışlarını patlatmamız lazım. Yoksa belki bir iki sayı sonra yoluna devam edemeyecek.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,660
Kasımpaşa
Ahmet Abi bu hsusu söyleyeceğim Hikmet Yamansavaşçılar'a...
Eğer bir niyeti varsa ve banka hesap numarası ile iletişim adresi verirse buradan bildiririm zaten.
Elbirliği ile çizgi roman çizerlerine destek vermemiz gerek zaten.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,165
Bu hususu Cuma günü Hikmet abiye ben de söylemiş ve Karabala'yı edinmek isteyen arkadaşlara direkt olarak satış unsurlarının sayısını çoğaltırsa isabetli olacağından bahsetmiştim. Böylece araya (olası) komisyon ve indirim bedelleri girmeden, "doğrudan satış" kanalıyla maliyetin daha hızlı ne doğru miktarda geri dönüşü sağlanabilir. Bu konuda bizlere de görev düşüyor. Çevremizde Karabala'yı hem tanıtmamız, hem de bu yöntemle direkt olarak satın almaya teşvik etmeliyiz.
Bu konuda da en büyük görev, hepimiz farkındayız ki, Çizgi Diyarı ve diğer tüm çizgiromanseverlere düşüyor.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Karabala'nın her iki sayısını da okumuş ve çok beğenmiş bir "İstanbullu" olarak kampanyayı ben de destekliyorum, bu eserin aracısız olarak okuyucuya ulaşmasının bundan sonra gelecek çalışmaların da önünü açacağı kanısındayım.

bigmaster

Onursal Üye
21 May 2010
357
1,847
Karabala 'ya ve Sayın Hikmet Yamansavaşçılar'a bu çıktığı yolda destek olmak lazım.Bende yapacağınız tüm kampayalara tam destek olurum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,146
Bu konu önemli değerli dostlar.
Üstadın çizdiği bu güzel eseri tüm dostların mutlaka alması ve okuması lazım.
Son dönemde çıkan en iyi yerli kahraman.