HıBıR - Sayı 246

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,222
İzmir

Tarayıcım arıza yaptı. En kısa sürede tamir ettirmeye çalışacağım. Sonrasında Kaldığımız yerden devammm..

H-B-R-Say-246-1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,440
hiçbiryerde :)
Geçmiş olsun sevgili "aksamsefası",
tarayıcı arızası maalesef çoğumuzun
başına geldi. Umarım en iyi şekilde
çözüme kavuşturursunuz bu durumu.
Harika işler için sonsuz teşekkürler,
sevgi ve saygılar.

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,771
İstanbul
Geçmiş olsun sevgili "aksamsefası",
tarayıcı arızası maalesef çoğumuzun
başına geldi. Umarım en iyi şekilde
çözüme kavuşturursunuz bu durumu.
Harika işler için sonsuz teşekkürler,
sevgi ve saygılar.

yeryüzü üstadım, o tarayıcının bozulmaması mümkün mü? Bugüne kadar 100.000 sayfanın üzerinde tarama yaptığını belirtiyor kendisi. Her gün beşer beşer dergiler tarandı, paylaşıldı. Hangi tarayıcı, tarayıcıyı geçtim hangi cihaz bu kadar yüke dayanabilir? Makine, resmen iflâs etmiş. Kendisi hâlâ tarayıcının tamir edilebileceği ve bir 100.000 sayfa daha tarama yapabileceği iddiasındadır. Bana kalırsa, artık o tarayıcı iflah olmaz, kıymetli aksamsefasi üstadımız, kendisine yeni bir tarayıcı baksın :)

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,440
hiçbiryerde :)
yeryüzü üstadım, o tarayıcının bozulmaması mümkün mü? Bugüne kadar 100.000 sayfanın üzerinde tarama yaptığını belirtiyor kendisi. Her gün beşer beşer dergiler tarandı, paylaşıldı. Hangi tarayıcı, tarayıcıyı geçtim hangi cihaz bu kadar yüke dayanabilir? Makine, resmen iflâs etmiş. Kendisi hâlâ tarayıcının tamir edilebileceği ve bir 100.000 sayfa daha tarama yapabileceği iddiasındadır. Bana kalırsa, artık o tarayıcı iflah olmaz, kıymetli aksamsefasi üstadımız, kendisine yeni bir tarayıcı baksın :)

Aynen öyle tabii. İnanılmaz bir çalışma bu.
Bizim temennimiz en iyisi olsun babında.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,222
İzmir
yeni bir A3 tarayıcı alacaksan gıkım bile çıkmaz :)