EDGAR ALLAN POE Albümü / Richard Corben (Ç/B)

EDGAR ALLAN POE Albümü / Richard Corben (Ç/B)

hggurak

Like Tree289Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-10-2016, 21:00   #1

hggurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 310757
•Rep Seviyesi :
hggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond repute
Standart EDGAR ALLAN POE Albümü / Richard Corben (Ç/B)

Mediafire Linki:
Albüm (216 sayfa) + Ekler Kitapçığı (124 sayfa)
Toplam 340 sayfa • 201 Mb
(İndirmek için resme tıklayınız)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

.

Konu hggurak tarafından (28-08-2017 Saat 15:08 ) değiştirilmiştir.
hggurak isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2016, 21:12   #2

enger66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 87919
•Rep Seviyesi :
enger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond repute
En sonunda,
Heyooo,
tıkladım...
İniyor...

Büyük emek büyük paylaşım için,
canıgönülden teşekkürler...

Konu enger66 tarafından (08-10-2016 Saat 21:15 ) değiştirilmiştir.
enger66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2016, 21:14   #3

hggurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 310757
•Rep Seviyesi :
hggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond repute
Sevgili Diyardaşlar küçük bir saptama daha yapmış olayım: Bilinçli bir tercih değildi, ancak konu Edgar Allan Poe'nun 167. ölüm yıldönümüne de denk geldi. Bu anlamda bir saygı duruşu niteliği de taşıyor... (Yazar 7 Ekim 1849'da yaşama veda etmişti.)
hggurak isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2016, 21:24   #4

•Rep Puanı : 277543
•Rep Seviyesi :
ekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond repute
Sunum harika, orjinali kadar güzel yapılmış bir kapak. Özen had safhada, daha ne istenebilir ki. Teşekkürler dostlar.
Daha kapak sayfasında çok etkilenmiştim. Konuyu baştan sona okuyunca gördüm ki, hayran olmamak mümkün değil. Çok titiz çalışılmış, ayrıntıya girilmiş, aynısı olması için özel çaba harcanmış. Henüz kitabı okumadım ama yapılan işin önünde saygıyla eğiliyorum.

Konu ekenciz tarafından (08-10-2016 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ekleme
ekenciz isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2016, 21:26   #5

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 256982
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Evet biletimizi gösterdik daldık içeriye.
Aman kim bilir nasıl görsel shov..
Çok teşekkür ederim üstadlarıma.
kağıt helva gofretimi ve gazozumu yanımda bulundurayım bir şeyler yemeden içmeden pc başında duramıyorum..
Beymelikli18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2016, 21:32   #6

mudi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 6120
•Rep Seviyesi :
mudi has a reputation beyond reputemudi has a reputation beyond reputemudi has a reputation beyond reputemudi has a reputation beyond reputemudi has a reputation beyond reputemudi has a reputation beyond reputemudi has a reputation beyond reputemudi has a reputation beyond reputemudi has a reputation beyond reputemudi has a reputation beyond reputemudi has a reputation beyond repute
Icon14
Muhteşem ...
mudi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2016, 21:35   #7

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1191897
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
İlk aklıma geleni yazayım dedim;
Elalem 2 ayda apartman yapıyor, siz bizi tek kitapla yolcu ediyorsunuz.
Tabii bu işin şakasıydı, tanıtımı bile bizi sarhoş etmeye yetti doğrusu.
İnmesini bekliyorum, sonra 3 adet nar eşliğinde tüm gece keyfini süreceğim.
Hayat bu işte.
Elleriniz dert görmesin değerli abilerim, çok teşekkür ederim.
NareBuse arkadaşımıza da katkılarından dolayı teşekkür ederim, selamlar.
Alt 08-10-2016, 22:25   #8

uzung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1177148
•Rep Seviyesi :
uzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond repute
Olmaz ki. Ben naçizane bir çizgi roman okuyucusuyum.
Benden sanat eleştirmenliği yapmamı istiyorsunuz.
Çünkü gerçekten yaptığınız şey bir sanat eseri olmuş.
Bu yüzden ancak övgülerimi ve teşekkürlerimi sunabilirim.
Öncelikle kızınıza teşekkür ediyorum, böylesi bir işi sabırla ve başarıyla tamamladığı için.
Sevgili scanfan dostuma teşekkür ediyorum, inanılmaz güzel çevirisi için.
Size teşekkür ediyorum, daha önce de söylediğim gibi bir yayıncı titizliği ve kalitesi ile oluşturduğunuz eser için.
Tanıtımından sunumuna kadar oluşturduğunuz beklentilerin çok çok üzerinde bir paylaşım.
Tekrar gönülden teşekkürler.
Alt 08-10-2016, 22:33   #9

serdary67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 262666
•Rep Seviyesi :
serdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond repute
Sayın gürdal abim ve scanfan öncelikle dosyayı indirdim ve açıp her cbr dosyayı kısaca bir taradım.
Burada mim koyup bir noktayı açıklamak lazımdır.Poe bu ülkede ilk polisiye roman kitapları örneklerinden sayılan morg sokağı cinayetleri kitabıyla tanınmıştır.Mutluyum ki okuduğum ve bence de o dönem için iyi bir örnek sayılan bir eserdir.
Gelelim asıl kısma ülkemizde ilk kez bu kadar kapsamlı bir çalışma poe eserleri hakkında ortaya çıkarıldı.Ekler dosyası başlıbaşına muhteşem bir kaynak olmuş.Sadece bir nazar boncuğu olacak şey morella kısmında platonun şöleninden alınan yunanca yazının türkçesinin olmamasıdır ki o kadarcık olsun hatta otantik olmuş merak eden platonun şölen kitabını da bu vesileyle okur.Spirits of dead cbr dosyası ise gerçek bir görsel ve yazı fontu şöleni okurken yazılar akıyor.Açıklama yazısı çok güzel,çizimler ile yazı fontlarının uygunluğu estetik olarak çok anlamlı, renklendirmenin olaylara uygunluğu zaten yıldızlı on seviyesinde yani muhteşem bir çalışma olmuş.
Sayın gürdal abimle faceden de arkadaş olma şerefine erdim ve renkli kişiliğini orada bir kez daha gördüm.Yazısını gördükten sonra kendi ellerimin parmaklarını cezalandırma isteği duymadım desem yalan olur.Üstadım scafanın haklı isteğine katılıyor ve gürak fontunu bekliyoruz.
Bu projede keşke katkım olsaydı demiyorum çünkü böyle büyük bir eserde zaten iki dev isim ve onların yardımcısı değerli nare buse hanımefendiye asla erişemezdim.
Sunumuyla açıklamalarıyla muhteşem bir görsel şölen olan bu çalışma için sayın gürdal abim,nadir abime ve değerli nare buse kardeşime teşekkürlerimi sunarım.100 sayfalık dizgiyi sabırla hazırladığı için ayrıca özel bir teşekkürü nare kardeşimiz hak etmektedir.
VE son söz değerli dostlar bence bu ortaklığınızı yine çizgi üzerinden ticari çalışmalara dönüştürünüz.Hobi şeklinde de olsa ekstra para kazanırsınız.2 aylık bu çalışmanızın hakkını asla ben ödeyemem.Büyüksünüz böyle bir çalışmayı bu akşam okumadan uyuyamayacağım için bu gece ne gelse de yarına kalacaktır.Tekrar teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum sayın gürdal abim ve nadir bey varolun.

Konu serdary67 tarafından (08-10-2016 Saat 22:36 ) değiştirilmiştir.
serdary67 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2016, 22:37   #10

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1580299
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Wmv
Bu aralar çok ders çalıştığımdan
boş zaman bulamıyorum ama bu
harika kitabı keyifle okuyacağıma
eminim. Tanıtım büyük keyif vermişti,
bu sunum beni mest etti.
Bu kadar becerikli ve titiz, sıra dışı
katkılar sunan iki arkadaşım olduğu
için gurur duyuyorum. Okuduktan sonra
hissettiklerimi de yazmak üzere teşekkür
eder, saygıyla selamlarım sizleri üstatlarım.
Sevgili Nare Buse'ye de ayrıca teşekkürler.

Not: Serdar dostumun da dile getirdiği kaligrafiyi
ben de denemenizi isterim Gürdal üstadım.

Konu yeryüzü tarafından (08-10-2016 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir.
yeryüzü isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
edgar allan poe, richard corben, spirits of the dead, ölülerin ruhları

Seçenekler
Stil